Domácí začali výborně, na hráčích byla vidět velká snaha konečně zlomit výsledkovou mizérii. V 10. minutě centroval Lohoyda z pravé strany a v klubku hráčů se prosadil hlavou Kadlec.

I nadále se hrálo za mírné převahy domácích, přišly i dvě velké šance. Nejprve po rohu trefil Kadlec břevno, zanedlouho Lohoyda z levé strany zamířil do podobného místa.

Začátek druhé půle patřil domácím. V 53. minutě odcentroval Štětina do vápna a Blecha se hlavou nemýlil.

Pak přišla strašidelná až hororová pětiminutovka domácích. V 54. minutě prakticky z výkopu se po rychlém útoku prosadil Doleček, o chvíli později vyrovnal z malého vápna Wilfred a zanedlouho ze správně nařízeného pokutového kopu obrátil vývoj skóre Doleček.

Český Brod dostal do hry Moravec, který hlavou zužitkoval centr Lohoydy a vykřesal naději na slušný výsledek. Jenomže ta zhasla sedm minut před koncem . Po trestném kopu hostí dopravil do sítě vyražený míč Doleček.

V závěru se hnali domácí za vyrovnáním. Na roh šel do vápna soupeře i brankář Fülöp, jenomže odraženého míče se zmocnil Wilfred a přes celé hřiště upravil do prázdné branky na konečných 3:5.

A tak i nadále se Český Brod krčí na posledním místě tabulky bez jediného bodu.

Branky: 10. Kadlec, 53. Blecha, 63. Moravec – 54., 59. z PK a 83. Doleček, 57. a 90. Wilfred. ČK: 67. Lohoyda – 44. Janošík. Poločas: 1:0.

Český Brod: Fülöp – Kadlec, Carda, Kejha, Moravec (79. Sklenička) – Štětina, Šimek (70. Palečko), Václavík, Lohoyda – Fikejz (60. Novák), Blecha (60. Dudla).