„První poločas byl z naší strany tragický. Hráli jsme bez zájmu, prohrávali všechny souboje, všude byli o krok pozadu,“ čertil se trenér Martin Frýdek.

„O přestávce jsem zvýšil hlas a udělal tři změny. Bylo úplně jedno, koho vystřídám. Hodně nám pomohlo, že jsme hned po změně stran vstřelili branku. To nás nakoplo, vzápětí skórovali podruhé a poté i zaslouženě vyrovnali z penalty. Jenom škoda, že jak jsme byli v euforii, že se nám nepodařilo ze tří šancí otočit výsledek,“ litoval Frýdek.

„Musím také sportovně přiznat, že i soupeř měl ve druhé půli tři nebezpečné standardní situace, které jsme naštěstí dokázali zvládnout. Když si uvědomím, jaký byl průběh, remíza je spravedlivá. Vážím si toho, že to kluci nezabalili a dokázali s výsledkem něco udělat. Alespoň se přesvědčili o tom, že žádný zápas není předem ztracený,“ dodal Martin Frýdek.

Branky: 46. a 49. Minárčin, 70. Kejha z PK – 3. Vokáč, 24. Martinec, 43. Veselý. 43. Vokáč. Poločas: 0:3.

Český Brod: Fülöp – Kadlec, Carda, Václavík – Novák (90. Hrdinka), Palečko (46. Vokáč), Kejha, Minárčin, Sklenička (46. Hojda) – Fikejz, J. Moravec (46. A. Moravec).


Načítám tabulku ...