„Opět nám to nevyšlo výsledkově. Asi se nám zalíbila zimní příprava, kde nám to taky výsledkově nešlo, ale pak ta sezona byla výborná,“ podotkl trenér Petr Pavlík.

Kolín měl v souboji dvou týmů z ČFL výborný nástup. Ve druhé minutě se ujal po hlavičce Šnajdra vedení. Jenomže jak rychle k náskoku přišel, tak ho také rychle ztratil. Benešov dvěma góly výsledek otočil a v závěru první půle přidal třetí branku.

Do druhé půle oba trenéři udělali v sestavách hodně změn, což více svědčilo Kolínu, který se díky dvěma brankám Veselého na svého soka dotáhl.

Když se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, předvedli hosté další ze svých rušivých kontrů a dovedli tak duel do vítězného konce.

„Po úvodní brzké brance jsme vypadli z role a dostali tři góly do poločasu. Druhá půle byla z naší strany lepší, měli jsme lepší pohyb, držení míče. Když jsme jsme vyrovnali na 3:3, tak jsem si myslel, že zápas otočíme, bohužel jsme zase po chybě ve středu hřiště dostali z brejku branku. Herně to není nejhorší, ale dostáváme zbytečně hodně gólů,“ dodal Petr Pavlík.

Další utkání hraje Kolín ve středu, a opět doma. Od 17.30 hodin hostí Liberec B.

Branky: Veselý 2, Šnajdr. Poločas: 1:3.

Kolín: Otáhal – Štancl, Nekvinda, Pelyak – Mansfeld, Milec, Skořepa, Pánek, Šnajdr – Veselý, Hudec.

Střídali: Routek, Soběslav, P. Čapek, Sodoma, Fidra.