Pardubice B – Kolín 0:4

Kolínskému celku se na soupeřových hřištích nedařilo, ovšem na hřišti Pardubic B tomu bylo úplně jinak. Skóre načal Veselý, který těsně před poločasem přidal druhý gól z penalty poté, co domácí Sedláček zahrál rukou a musel do sprch. Zkraje druhé půle se trefil hostující obránce Soukup a o vítězi nebylo pochyb. Výhru ještě pojistil Beránek, který byl na hrací ploše pouhé čtyři minuty.

„Je obrovská škoda, že sezona končí. Je to pecka,“ usmíval se nadmíru spokojený trenér kolínského mužstva František Douděra. „Byli jsme jednoznačně lepší po celý zápas, utkání navíc ovlivnila červená karta pro domácího hráče, která byla po roce naprosto jasná. Od té doby to bylo kočka – myš,“ pokračoval hostující kouč.

Jeho tým byl v laufu, což dokázal i v derniéře. „Když jsme v zimě přišli, nezačali jsme dům rekonstruovat, ale začali jsme stavět od základů. Teď je ta práce vidět. Tým měl v tomto utkání jiskru, bylo krásné hřiště, takže pro nás ideální podmínky. Hráčům patří obrovská pochvala. Škoda, že je konec sezony, ale na druhou strany si hráči musí také odpočinout,“ dodal k utkání Douděra.

Soutěž má příští týden na programu ještě jedno kolo, do kterého už Kolín nezasáhne. Mluvit o změnách v kádru je podle trenéra předčasné. „To je opravdu hodně předčasné. Teď sami nevíme, . Určitě změny nějaké budou, to budeme řešit v nejbližší době,“ podotkl František Douděra.

Branky: 18. a 43. Veselý (2. z PK), 53. Soukup, 75. Beránek. ČK: 42. Sedláček (Pardubice). Poločas: 0:2.

Kolín: Tůma – Milec, Soběslav, Soukup, Šnajdr (82. Koděra), Breda (71. Beránek), Vondráček, Čapek, Snížek (71. Jaroš), Veselý, Rybička.


Načítám tabulku ...