„Klukům bych chtěl poděkovat za celou sezonu, kdy jsme se jako nováček ve třetí lize prezentovali důstojně a byli jsme kousek od stupňů vítězů. Nakonec bereme brambory za čtvrté místo. Sezona je pro Kolín úspěšná a já jsem spokojený,“ uvedl trenér Petr Pavlík.

Bylo vidět, že se potkaly dva fotbalové týmy. Na lehce deštěm pokropeném hřišti se hrál otevřený fotbal.

Lepší vstup do zápasu měl Kolín a po zásluze se také ujal vedení, kdy se parádně z voleje trefil Ondřej Sodoma.

Jenomže vedoucí branka domácí trochu ukolébala. Od tohoto okamžiku začali přebírat aktivitu hosté. A také se jim po trestném kopu a následné skrumáži podařilo vyrovnat. Míč za brankovou čáru poslal Gluski.

Kolín mohl být rád, že do přestávky neinkasoval další góly. Od pohromy ho zachránil gólman Přibyl, který se dvakrát fantastiky vyznamenal proti pokusům Bastina.

Ale i Kolín mohl v první půli ještě skórovat. Šnajdrův pokus ze strany zneškodnil brankář Lichtenberg, který si poradil také s pokusem Bredy.

I po změně stran to byl Kolín, který se gólově prosadil jako první. Po rohu se míč dostal k Neubergovi, který podruhé rozjásal fanoušky v ochozech.

Jenomže i na tento přesný pokus dokázali hosté odpovědět. Po přečíslení se trefil Ruml.

Ve zbytku času si oba celky vypracovaly další možnosti ke změně skóre, ani jeden ale úspěšný nebyl. V domácím dresu měl nejblíž ke gólu kanonýr Jiří Sodoma, ale ani jednou ze dvou pokusů nedostal míč do sítě, stejně jako další střídající mladík Drobnyi. Za Chlumec byli nepřesní Zeman a Bastin.

„Bylo vidět, že hrál čtvrtý s pátým. Oba týmy chtěly vyhrát. Každý chvilku tahal pilku,“ podotkl Pavlík.

„My měli dobrý vstup do utkání, pak byl třicet minut jednoznačně lepší Chlumec. Druhou půli se to už přelévalo. Šance byly na obou stranách. Poslední minuty jsme se zaměřili na remízu a paradoxně v tu chvíli jsme začali mít nejvíc gólových šancí. Jsem rád, že jsme uhráli se silným soupeřem remízu,“ dodal spokojený Petr Pavlík.

Branky: 6. O. Sodoma, 53. Neuberg – 27. Gluski, 61. Ruml. Poločas: 1:1.

Kolín: Přibyl – Hakl, Neuberg, Štancl (75. Drobnyi), Soukup – Veselý, Snížek, Vondráček (66. Milec), Breda, Šnajdr – O. Sodoma (66. J. Sodoma).


Načítám tabulku ...