„Po neúspěšném minulém zápase, kde nám výhra utekla, jsme věděli, že si tři body chceme stoprocentně uhrát doma. Kluci od začátku zápasu šli za jasným cílem, takže jsme spokojeni a klukům patří velká pochvala,“ uvedl spokojený trenér František Douděra.

Kolín měl proti sobě mladý a běhavý tým. Všechny ataky ale ustál a naopak sám dvakrát gólově udeřil. Vítěznou trefu si připsal mladý Snížek, pojistku přidal v nastaveném čase kanonýr Veselý.

„Mladí budou vždy hodně běhat. Ale my se po kondiční stránce hodně zvedli a fotbalovost kluci mají, takže pak při tomto spojení nám už je jedno, proti komu hrajeme,“ podotkl trenér.

„Ještě jednou pochvala pro celý tým. Třešničku na dortu dal brankář Tůma, který v poslední době chytá opravdu skvěle,“ dodal Douděra.

„Chtěli jsme navázat na dvě předchozí výhry. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, což se potvrdilo,“ řekl trenér Hradce Králové Adrian Rolko.

„Kolín vstoupil do zápasu aktivněji než my. Postupem času jsme ale začali být nebezpečnější a vytvořili si nějaké šance, jenže jsme je buď neproměňovali, nebo jsme volili špatné řešení v předfinální fázi. Ve druhém poločase jsme si opět vytvořili příležitost, kterou jsme ale neproměnili. Protivník nám dal gól po sérii našich chyb při autovém vhazování. Po obdržené brance pak plynulost hry zmizela a zápas byl hodně rozkouskovaný. Už jsme se nedokázali dostat do tempa, abychom měli možnost srovnat skóre, které určuje výsledek,“ dodal Rolko.

Branky: 60. Snížek, 90 + 3. Veselý. Poločas: 0:0.

Kolín: Tůma – Hakl, Soběslav, Milec, Beránek – Snížek (77. Veselý), Breda, Vondráček (87. Koděra), Čapek, Tsopa (92. Jaroš) – Rybička.


Načítám tabulku ...