„S výsledkem a proměňováním šancí spokojený nejsem. Kombinační hrou to měřítko sneslo, bohužel děláme individuální chyby, které soupeř potrestá,“ posteskl si trenér Kolína Petr Pavlík.

„Pro nás perfektní zápas. Máme hodně mladých kluků, takže jsem rád, že sbírají zkušenosti se silnými soupeři,“ řekl trenér Českého Brodu Martin Frýdek.

„První půli jsme se bránili. Druhá už byla mnohem lepší. Na hřišti také byla silnější sestava, skoro ta základní. Měli jsme i šance, dobře jsme napadali. S dvěma góly i výsledkem jsem spokojený,“ .

V první půli se před oběma brankami toho ještě moc nedělo. Největší vzruch přinesl čtvrtá minuta, kdy po centru Snížka hlavičkoval Jaroš pouze do tyče.

Jak se má správně naložit s nabídnutou šancí ukázal Český Brod deset minut po změně stran, kdy se trefil Šimek.

Další pasáž byla na góly hodně výživná. Zanedlouho vypadl míč z rukou brankáři Bínovi a Vondráček pohodlně skóroval. Po chvíli připravil mladý dorostenec Tichý míč Bredovi, který mířil přesně.

Jenomže neuběhly ani tři minuty a bylo vyrovnáno, když se z dorážky prosadil Lohoyda.

V závěru mohl Kolín definitivně rozhodnout, proti byl Bína. Ten nejprve fantastickým zákrokem vytěsnil na roh Štanclův pokus z trestného kopu, aby vzápětí zneškodnil z bezprostřední blízkosti i jeho dorážku.

„Bohužel nedáváme šance. V závěru nás vychytal Bína. Málo se pokoušíme o střelbu, chceme to dovézt až do brány,“ poznamenal Petr Pavlík.

Branky: 59. Vondráček, 62. Breda – 55. Šimek, 65. Lohoyda. Poločas: 0:0.

Kolín: Přibyl – Hakl, Štancl, Soukup – Milec – Veselý, Snížek, Vondráček, Slavík – Breda – Jaroš.

Střídali: Drobnyi, Tichý, Koutský.

Český Brod: Fülöp – Novosad, Kadlec, Carda, Soukup – Rusyn, Částka, Plůcha, Skořepa, Lohoyda – Fikejz.

Střídali: Bína, Václavík, Kejha, Štětina, Sklenička, Novák, Šimek.