Trojice juniorek ve složení Ludmila Rosenbaumová, Judita Hájková a Kateřina Svítilová nemohla jinak než překvapit. Byl to pro ně první závod v tomto složení a holky nezklamaly. Jejich výkony nestačily pouze na italské soupeřky a zajistily si tak nádherné stříbrné umístění.

Dopoledne se stačil představit ještě náš juniorský pár ve složení Kateřina Svítilová a Tomáš Markov. Nikdo nečekal, že i tito dva závodníci přivezou hned z prvních společných závodů medaili, a to opět stříbrnou.

Doležalovo kvarteto zahrálo v Českém Brodě.
OBRAZEM: Doležalovo kvarteto zahrálo v Českém Brodě

Po párech a týmech nastoupili jednotlivci. Trojí zastoupení jsme měli v kategorii juniorek, kde Judita obsadila 27. místo. Ludmila s Kateřinou se probojovaly do semifinále, kde Lída obsadila krásné 12. místo a velkým překvapením byl postup Katky Svítilové do finále v jejím premiérovém startu za juniorky. Katce se v jejích 14 letech podařilo porazit 30 zkušenějších závodnic a obsadit nádhernou 5. příčku.

První start za juniory čekal i Tomáše Markova. Ten zacvičil své sestavy krásně, ale tentokrát to stačilo pouze na 16. místo.

V kategorii jednotlivkyň kadetek čekala na svůj premiérový start na A turnaji Hana Lee, která z prvního kola hladce postoupila mezi semifinalistky. V tomto kole ale opustilo naši kadetku štěstí, protože se nejtěsnějším rozdílem 0,03 bodu umístila za poslední postupující do finále, tedy na 9. místě.

Všem úspěšným závodníkům gratulujeme a držíme palce i nadále.

Den plný jógy v Lesních Lázní ve Zvánovicích.
Den plný jógy strávili zájemci v Lesních Lázních ve Zvánovicích

Kateřina Pešková, Taehan Kolín