Každý účastník má možnost získat nejen uznání za své úspěchy a snahu, ale také příležitost setkat se s dalšími talenty a rozvíjet své dovednosti. Středoškolák roku 2024 je totiž jedinečnou příležitostí pro studenty ukázat své nadání mimo školní lavice, vyhrát hodnotné ceny a k tomu získat síť kontaktů.

| Video: Youtube

Cílem soutěže je ocenit a podpořit studenty středních škol za jejich nasazení v širokém spektru rozvojových aktivit, jako jsou vědecké stáže, dobrovolnictví, úspěchy ve vědomostních soutěžích, sportovní výkony, umělecké projekty či podnikání. Jedinečnost soutěže spočívá nejen v ocenění konkrétních úspěchů, ale také v ohodnocení komplexity a pestrosti aktivit a vlastní iniciativy účastníků.

close Středoškolák roku 2024 hledá talenty. info Zdroj: Antonín Šváb zoom_in Středoškolák roku 2024 hledá talenty.

Nejlepších 25 soutěžících čeká pozvání na víkendové setkání na horách, které nabízí nezapomenutelné zážitky a umožňuje studentům se mezi sebou lépe poznat. Pro všechny přihlášené účastníky se nabízí účast na vzdělávací akademii, která se bude konat 20. a 21. června spolu se slavnostním galavečerem a vyhlášením vítěze.

Podrobnosti o přihlášce a pravidlech jsou k nalezení na oficiálních stránkách soutěže nebo na sociálních sítích organizace ProStředoškoláky.