Návštěvníci farmářského trhu mohli u stánku nakoupit různé výrobky, a tím přispět na dobrou věc. Na opravu sokolovny posíláme částku 3100 korun, Kočičím očím 4450 korun a 1311 korun, které obyvatelé spontánně přispěli po farmářském trhu.

Velké poděkování také patří obyvatelům, zejména panu Vorlíčkovi a panu Františku Vítkovi, kteří nemohli náš Stánek pro dobrou věc dopoledne navštívit, a proto večer v restauraci Na hřišti a v Hasičárně společně s ostatními štamgasty přispěli Kočičím očím dohromady částkou 1311 korun, která byla společně s částkou 4450 korun předána provozovatelce útulku paní Šedivé v neděli 22. září 2019.

Částku na opravu sokolovny si pan jednatel Lukáš Hanzelín převzal v pondělí 23. září ráno. Každý k podpoře sokolovny i koček přidal ruku k dílu a obyvatelé dali najevo, že jim na osudu sokolovny i zvířecích mazlíčků záleží.

Děkuji za výrobu krásných a originálních dekorací, skvěle odvedenou práci u stánku a celkovou podporu Anetě Špičákové, Jarce Vosecké, Martině Burešové a Katce Čihákové. Speciální poděkování patří paní Věře Bennett, panu Jakubovi Kašparovi a panu Špinkovi za jejich mimořádné finanční příspěvky. Těší nás milé zpětné reakce na proběhlou akci "Stánek pro dobrou věc" ve prospěch pečecké sokolovny a Kočičích očí.

Rádi bychom dodatečně poděkovali: nejroztomilejší zákaznici našeho stánku Karolínce Houdkové, která věděla, jak důležité je přispět na opravu sokolovny a jak bude sokolovna důležitá pro ni a všechny děti v budoucích letech, prvnímu a nejrychlejšímu zákazníkovi panu Karlu Voseckému za první nákup, pomoc se stánkem a dopravou a paní Jarce Heroldové za perfektní organizaci jarmarku a nákup u našeho stánku.

Lenka Třísková, Sousedské tvoření pro dobrou věc