Velmi se dařilo zejména malým klukům v kategorii „mladší žáci D“, kde se jich hned pět dostalo do finále mezi nejlepší osmičku! A 1. až 4. a 6. místo nakonec patřilo závodníkům z Taehanu (Sami Kriaa, Petr Pekárek ml., David Markov, Ondra Horák a Tomáš Franc). Zároveň se kluci společně s Matveiem Silaievem postarali o další zlato a stříbro v kategorii trojic.

Podobně úspěšné zastoupení měla i technicky nejtěžší kategorie juniorek A, kde si pro zlato došla Michaela Baštecká, pro stříbro Hana Lee a bronz si zasloužila Marie Bulíčková. Tyto slečny z kolínského Taehanu spolu ještě zvítězily v kategorii juniorských týmů. Všechny se mohou těšit na mezinárodní soutěže a hlavně na tu nejdůležitější - listopadové Mistrovství Evropy v Rakousku.

Zlatými medailemi potěšili i trpaslíčci (kategorie dwarf) Máša a Matvei Silaievovi, kteří společně obsadili i stříbrnou příčku ve dvojicích v kategorii mladší žáci B hned za týmovými kamarády Sami Kriou a Zinou Lee. Ti také získali zlato ve svých kategoriích jako jednotlivci.

Báječně se závod vydařil i juniorce B Kláře Bulíčkové, která si postupně upevňuje své místo ve vyšší věkové i technické kategorii a z Havířova si do Kolína přivezla zlato. Stejně si počínala i skvělá juniorka D Natálie Kašperková, kdy i ona si v kategorii plné skvělých závodnic vybojovala zlatou medaili.

Kadeti Irena Lee, Kristýna Spálová, Andrea Svobodová, Afroditi Zbrojová a Tony Jakubík přinesli týmu tři zlaté a dvě stříbrné medaile. Body získali klubu pátým místem i kadet D Tomáš Bílek, který závodil úplně poprvé, a šestým místem kadet C Eda Ivičič, který společně s Kristýnou ještě bral bronz v soutěži dvojic.

Kolín vyslal do závodu i své dospělé závodníky z řad cvičících rodičů, kteří se ve svých kategoriích postarali o zisk pěti zlatých a jedné stříbrné medaile v týmových i singl kategoriích. V prestižní seniorské kategorii se zadařilo Tomáši Markovi, neboť si z Havířova přivezl bronz, a Lídě Rosenbaumové, která velmi těsně skončila druhá a zároveň společně s Tomášem Markovem vybojovala bronzovou medaili v kategorii párů.

Společnými silami se podařilo kolínským závodníkům z Taehanu vybojovat v Havířově 18 zlatých, 8 stříbrných a 5 bronzových medailí a celkově 1092 bodů. Taehan tak získal prvenství v turnaji před silnými soupeři z Prahy (Sejong a Kangsim), zároveň obsadil 1. místo ve třetím kole soutěže Extraliga poomsae a 2. místo v Národní lize poomsae. Krásný závěr první poloviny závodní sezony.

Lee, Taehan Kolín