Dvanáct elektronických terčů Pardini s možností zobrazení každé rány na obrazovce, včetně promítání průběžných výsledků na panelu, bylo pro diváky velmi atraktivní.

V kategorii do 14 let reprezentoval Dům dětí a mládeže v Kolíně Radek Kovalczuk. Nástřelem 298,2 bodu obsadil sedmé místo, zároveň postoupil do střelecké exhibice dvojic, aby s nejlepší dívkou v kategorii do 12 let nakonec obsadil druhou pozici.

Kategorie začínající střelci 30 ran s oporou se stala kolínskou záležitostí: zvítězila Amálie Procházková (312,6 bodu), druhou příčku brala Sára Hladíková (312,4 bodu) a třetí skončil Tomáš Jeník (304,6 bodu). Hezký výsledek předvedla i Kira Chemerysiuk z Ukrajiny. Její výkon 303,9 bodu stačil na čtvrté místo. Všichni už začínají střílet s řemenem, a tak na dalších závodech se představí v disciplíně vzduchová puška 30 ran s řemenem.

Na kompletní výsledky „O pohár města Černovice“ se můžete podívat ZDE.

Kroužek sportovní střelby při Domu dětí a mládeže v Kolíně nabízí ještě pár volných míst. Vítáni jsou zájemci ve věku okolo 9 až 12 let, klidné povahy s chutí naučit se základům sportovní střelby a účastnit se závodů. Vše za dozoru vyškolených trenérů sportovní střelby s nejvyšší licencí. Více informací si lze vyžádat na e-mailové adrese: jirka_pokorny@volny.cz nebo na telefonním čísle: 607 536 229.