Mandrage vystoupí na Posledním sání 2019

KDY: 28. září, od 9 hodin
KDE: Areál Dušana Pavlíčka, Pňov-Předhradí
ZA KOLIK: 350 Kč

Místní Sbor dobrovolných hasičů pořádá tradiční Poslední sání ve velkolepějším stylu. Mimo každoroční soutěž v požárním sportu, vepřové hody, ukázky hasičské techniky a spoustu dalších věcí, je připraven i hudební program na třech stage, kterému kraluje kapela Mandrage. Návštěvníci se mohou těšit i na vystoupení bandy Sendwitch či Katky Rejmonové a dalších. Celý den bude akci moderovat režisér a herec Jakub Kohák.

close Mandrage. info Zdroj: Tomáš Gál zoom_in

Vinný košt doplní gastronomická ochutnávka 

KDY: 28. září, od 11 hodin 
KDE: Karlovo náměstí, Kolín 
ZA KOLIK: 100 Kč za koupi festivalové sklenice

Vinný košt zaplní letos už podruhé kolínské Karlovo náměstí. Navštěvníky čeká moderní gastronomie snoubící se s lahodným vánem z Čech a Moravy za doprovodu jedinečného hudebního programu. Vstup na akci je zdarma pro všechny, kdo si chtějí pořídit láhev dobrého vína, užít si den s dětmi, přáteli či si pochutnat na dobrém jídle. Víno bude nalévání pouze do festivalových sklenic, které si každý může ponechat na památku. 

close Vinný košt na Karlově náměstí v Kolíně info Zdroj: Deník / Zdeněk Hejduk zoom_in

Kovbojové budou přepadávat vlaky Kolínské řepařské drážky 

KDY: 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00 hodin.
KDE: Kolínská řepařská drážka, Sendražice 
ZA KOLIK: dospělí 120 Kč / děti 70 Kč / rodinné / 370 Kč / Pes 30 KČ 

Třinácté Řepánkovy slavnosti nabídnou posledním zářijovém víkendu bohatý program v Sendražicích. Kolínská řepařská drážka vyšle první vlak do Býchor tažený parní lokomotivou v sobotu v 9.45 hodin. Vláčky budou kovbojové přepadávat do předposlední jízdy v 14.45 hodin. Od 15.30 hodin zábavu rozproudí vystoupení kapely Trampoty a po celý den si malé ratolesti mohou užít zábavu v podobě jízdy v Tatře v Býchorách či při malování na obličej.

close Kolínská řepařská drážka pořádala Čertovské jízdy. info Zdroj: Deník / Kovandová Diana zoom_in

Radimské Bůčkobranní nabídne spoustu zábavy i jídla

KDY: 28. září, od 14 hodin 
KDE: Koupaliště a hřiště, Radim
ZA KOLIK: zdarma

Nadšení malí i velcí rybáři zpozorněte, přijďte si chytit vlastní rybu na tradičním Bůčkobraní v Radimi. Vedle chytání pstruhů na koupališti se návštěvníci mohou těšit na fotbalové utkání TJ Viktoria Radima a TJ Sokol Kozojedy. Chybět ani nebude ochutnávka Bůčkobraní,, neboli teplé i studené dobroty z prasátka. To vše za doprovodu hudebního vystoupení kapely Pohoda, která přispěje k pohodové atmosféře po celý den.