Napil se alkoholu, sedl do auta a boural

Dopravní nehoda se stala v pátek 6. července ve čtvrt na sedm ráno ve Vítězově. Řidič vozidla peugeot, jedoucí od Prahy směrem na Kolín nepřizpůsobil jízdu svým schopnostem a povrchu vozovky. Čelně se srazil s protijedoucí Avií. Ke zranění nedošlo. Strážníci hříšníkovi naměřili 1,02 promile alkoholu. Celková škoda činí 104 tisíc korun.

Ujel z místa nehody, ale policii neunikl

Dopravní nehoda se stala v sobotu ve 3 hodiny ráno v Žiželicích. Řidič Mazdy 323, jedoucí od Převýšova směrem do centra Žiželic nezvládl řízení a naboural do v protisměru zaparkovaného Fordu Escort. Z místa ujel, ale policie ho vypátrala v jeho bydlišti. V krvi mu strážníci naměřili 1,83 promile alkoholu. Celková škoda činí 20 tisíc korun.

Nepohrdl spotřebiči v originálním balení

Vloupání do novostavby rodinného domu ve Stříbrné Skalici bylo na linku 158 nahlášeno v sobotu 7. července ve 20 hodin. Pachatel prošel na ne zcela oplocený pozemek. Nezjištěným předmětem vypáčil vchodové dveře. Objekt prohledal. Odcizil vybavení ještě v originálních obalech a dále nářadí potřebná ke výstavbě. Celková škoda činí 119 tisíc korun.