VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pokračuje rozvoz dalších nádob na bioodpad

Kolín – Mezi 15. a 19. hodinou se v úterý (6. srpna) rozváží další popelnice na bioodpad v Kolíně II. Stejný čas platí ve čtvrtek pro část Kolína IV. Mezi 15. a 19. hodinou mohou dovoz nádob na bioodpad očekávat v pátek v další části Kolína IV a na Šťáralce. O víkendu bude AVE Kolín rozvážet po celý den, a to mezi 9. a 18. hodinou v ulicích Kolína V.

6.8.2013
SDÍLEJ:

Jednatelka Věra Suchomelová ukazuje jednu ze speciálních nádob na bioodpad.Foto: DENÍK/ Jana Martinková

Pro každé číslo popisné je určena jedna nádoba. Pro její převzetí stačí podepsat předávací protokol. Při předání nádoby dostanete leták o zacházení s nádobou.

Pokud vás pracovníci AVE nezastihnou doma, dostanete do schránky kontakt, kam se pro dodání nádoby obrátit. Máte pak možnost si na AVE nádobu vyzvednout nebo se domluvit na jejím doručení v jiném termínu.

„Služba je zaměřena především pro rodinné zástavby, pokud však bude zájem od menších bytových domů, můžeme o dodání nádob jednat," připomínají v AVE Kolín.

Nádoba i její vyvážení bude pro obyvatele zdarma. Společnost AVE uspěla s žádostí o dotaci, takže mohla nakoupit speciální nádoby a přibude ještě nový svozový vůz. AVE v předchozích letech zkoušelo třídění bioodpadu v Sendražicích a služba se u obyvatel setkala se zájmem. Proto se nyní rozšiřuje prakticky na celé město.

Autor: Jana Martinková

6.8.2013
SDÍLEJ:
Dopravní nehoda u Jestřabí Lhoty

U Jestřabí Lhoty se srazila dodávka s osobákem

Dopravní nehoda auta pošťáků mezi Děčínem a Hřenskem.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Zámek Radim zve i do černé kuchyně

Radim - Zámek Radim na Kolínsku je renesanční památkou, která sloužila jako sídlo střední šlechty. Zámek se pyšní ojedinělou architekturou saské renesance, která se dochovala v původním stavu.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Přednáška Ladislava Jouzy se bude zabývat osobností Štěpána Andrýska

Kolín – Osobností inženýra Štěpána Andrýska, který byl dlouholetým zájemcem o problematiku bitvy u Kolína, tereziánskou dobu a další historická témata, se bude zabývat přednáška Regionálního muzea v Kolíně.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení