VYBERTE SI REGION

Vítězkou 5. kola Tip ligy je Jaroslava Kumstátová

Kolín – Podzimní část Tip ligy má za sebou páté kolo a potřetí se z vítězství v dílčím kole radovala žena. V tom posledním kralovala se ziskem 14 bodů Jaroslava Kumstátová z Kolína. „Když jsem se dívala na výsledky a zjistila, že mám dvě chyby, tak mě napadlo, že by to mohlo vyjít," řekla vítězka.

24.9.2013

Jaroslava Kumstátová získala od naší redakce poukaz do pizzerie Týna v hodnotě 200,-Kč, pivo značky Rohozec a poukaz na cvičení Slim Belly.Foto: Deník/René Volf

Výsledky: 1. FK Kolín – Převýšov, správný tip: 2, 2. Český Brod – Motorlet Praha 0, 3. Červené Pečky – Poděbrady 1, 4. Ratboř – Břežany II 0, 5. Ratboř – Břežany II (2. poločas) 0, 6. Říčany – Tuchoraz 1, 7. Třebovle – Polepy 2, 8. Volárna – Velký Osek 2, 9. Veletov – Tři Dvory 2, 10. Velim B – Plaňany 2. Supertrefa: 45.

Pořadí sběrných míst: 1. Barborka 144 kuponů (naposledy 30), 2. Pašinka 16 (4), 3. Pečky 0.

Kompletní pořadí najdete ve středečním vydání Kolínského deníku

24.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

Krátké zprávy z Kolínska

Kolínsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Sezónní nemoci: jak je zdravé Kolínsko?

Kolínsko - Rýma, chřipka, nachlazení, pokašlávání. I to je spojené se zimními měsíci.

Do třetice si Kozlové nad Davidem smlsli

Kolín – I když je David servis České Budějovice předposlední, hokejisté Kolína s ním letos již dvakrát prohráli. V sobotu však dokázali nováčka druhé ligy poprvé porazit. Doma vyhráli přesvědčivě 6:1.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.