Vítězkou 13. kola Tip ligy se stala Ivana Pačesová

Kolín – Zatímco první kolo podzimní části Tip ligy vyhrál muž, v posledním se radovala žena. Třinácté kolo vyhrála Ivana Pačesová z Bylan, která jako jediná uhodla osm zápasů. Přesto jí to na posun mezi nejlepší nestačilo.

17.11.2015

Ivana Pačesová vyhrála karton piv značky Rohozec, poukázku v hodnotě 100,-Kčdo Fresh baru Bombardino a poukázku v hodnotě 100,-Kč do kavárny Kristián. Při přebírání ceny zastoupil pracovně zaneprázdněnou vítězku manžel Jaroslav Pačes.Foto: Deník/René Volf

Výsledky, 13. kolo: 1. Kolín – Králův Dvůr, správný tip: 0, 2. Český Brod – Litoměřice 1, 3. Velim – Radim 1, 4. Bílé Podolí – Býchory 2, 5. Tuchoraz – Pátek 1, 6. Lysá nad Labem – Liblice 1, 7. Ratboř – Nučice 0, 8. Libodřice – Třebovle 1, 9. Volárna – Jestřabí Lhota 0, 10. Rostoklaty – Tuklaty 2. Supertrefa: 24.

Pořadí sběrných míst: 1. Barborka 261 (naposledy 21 kuponů), 2. Pečky 89 (10), 3. Pašinka 65 (5).