VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vedení města ocenilo sedm lidí za celoživotní přínos sportu

Kolín – V obřadní síni kolínské radnice byli oceněni dlouholetí trenéři a cvičitelky kolínských sportovních klubů za dlouholetý přínos sportu.

15.3.2017
SDÍLEJ:

SLÁVA. Zleva místostarosta Michael Kašpar, Jindřich Vejvoda, Jiří Špringer, Blanka Nejtková, Jitka Motáková, Jaroslav Jiroušek, Ludmila Cibulková, Marek Brunclík, předseda sportovní komise Jiří Tuček, starosta Vít Rakušan.Foto: Šárka Krombholzová

Z rukou starosty města Kolína Víta Rakušana, místostarosty Michaela Kašpara a předsedy sportovní komise Jiřího Tučka převzalo cenu tentokrát sedm trenérů. Dlouholetí trenéři jsou každoročně odměňování v rámci populární ankety Sportovec Kolína.

Brunclík Marek (1969)

Klub: TJ LABE Kolín – stolní tenis tělesně postižených
Profil: Vykonává 15 let funkci předsedy regionálního svazu stolního tenisu Kolín a 10 let je jednatelem TJ LABE Kolín.

Nenechte si uniknout: Část rozpočtu města budou moci rozdělit obyvatelé

Cibulková Ludmila (1946)

Klub: TJ Agro Kolín – Sport pro všechny
Profil: Cvičitelka, která se zaměřuje hlavně na cvičení rodičů s dětmi. Zde dvou až čtyřleté děti získávají styk s kolektivem, cvičitelky společně s rodiči probouzejí v dětech vztah k pohybu, ke sportu, k tělocviku.

Jiroušek Jaroslav (1949)

Klub: Agro Kolín – cyklistika
Profil: Téměř 60 let se věnuje cyklistice. Jeho rukama prošlo mnoho začínajících cyklistů, kterým měl co předat. Vždyť trénoval s takovými velikány, jako byl například Miloš Fišera. Ukazuje, že i v tomto věku může člověk aktivně sportovat a závodit.

Čtěte: Mobily ve školách jsou zakázané i povolené, pravidla si určuje každá škola zvlášť

Motáková Jitka (1968)

Klub: Vembloud korfbal club z.s. (VKC Kolín)
Profil: Jitka Motáková je dlouholetá členka, hráčka a trenérka kolínského korfbalového klubu VKC Kolín, u které je třeba ocenit a vyzdvihnout její kontinuální působení v klubu. Jako hráčka získala několik titulů mistra ČR a byla hráčkou seniorské reprezentace. Jako učitelka ZŠ rozšiřuje povědomí o korfbalu i v rámci tělesné výchovy.

Nejtková Blanka (1938)

Klub: TJ Sokol Kolín – sportovní gymnastika
Profil: Dlouholetá trenérka a funkcionářka sportovní gymnastiky. Srdce oddílu sportovní gymnastiky.

Jiří Špringer (1946)

Klub: SK Volejbal Kolín
Profil: Dlouholetý předseda, trenér a funkcionář volejbalistů JISKRY Kolín.

Tipy pro vás: Kam vyrazit na Kolínsku za kulturou?

Jindřich Vejvoda (1947)

Klub: Sokol Kolín – šachy
Profil: Dlouholetý člen výboru šachového oddílu Sokol Kolín, kde zastává funkci pokladníka oddílu a podílí se na organizaci šachového sportu ve městě Kolín. Hráč šachu druhé výkonnostní třídy, kapitán družstva Sokola Kolín C.

Autor: Redakce

15.3.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Izraelský velvyslanec David Meron patřil  k nejvzácnějším hostům, kteří uvedli do života novou výstavu v prostorách kolínské synagogy.
51

Výstavu v synagoze zahájil kromě jiných i izraelský velvyslanec

Na účastníky půlmaratonu KVOK čeká památeční medaile.
3

V neděli poběží závodníci půlmaraton v Kolíně

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.

Na zbytečný podchod upozornila vernisáž i jeho vymalování na bílo

Kolín – Donedávna barvami a grafity hýřící podchod pod kolínskou Jaselskou ulicí dostal bílou barvu, bíle je namalovaná i jeho podlaha. Vše je dílem výtvarnice Elišky Králové a pomocníků v rámci studentského Majálesu, v sobotu po poledni se pak uskutečnila vernisáž.

Právě jsme se narodili

Kolínsko - Díky vstřícnosti kolínské porodnice Vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších obyvatel Kolínska. Každý týden zajíždíme do kolínské nemocnice a fotíme nově narozená miminka.

Cestovatel Jiří Kolbaba provedl ve své diashow návštěvníky celou planetou

Kolín – Po dávno rozjeté plesové sezoně a úterním startu koncertů vážné muziky v rámci Kruhu přátel hudby se rozjel i letošní další kulturní program v Městském společenském domě v Kolíně. Zahájil jej osobitý cestovatel Jiří Kolbaba svým nejdelším představením nazvaným Fotograf na cestách – splněný sen trvajícím téměř dvě a půl hodiny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies