Proti Bohům potvrdili pozici lídra soutěže

Kolín – V minulém kole sice prohráli, ale v neděli se opět vrátili na vítěznou vlnu. Futsalisté SKP Kolín v dalším kole krajského přeboru porazili FC Foboz (Fotbaloví bozi – pozn. red.) Slaný 9:5 a udrželi se na čele tabulky. Zde mají již tříbodový náskok, protože jejich největší konkurent (Čechie Slaný) v boji o postup prohrál.

25.2.2013

Z utkání SKP Kolín - FC Foboz Slaný (9:5).Foto: Deník/René Volf

SKP Kolín - FC Foboz Slaný 9:5

„Začali jsme od prvních minut aktivně a hosty přišpendlili před jejich brankoviště. Bohužel se nám proti velmi zhuštěné obraně hostů nedařilo gólově prosadit. To i dokazuje poločasové skóre. Do druhé půlky jsme vkročili
s agresivním napadáním už
v rozehře soupeřova týmu a už ve třetí minutě jsme se začali prosazovat. Během několika minut jsme nasázeli soupeři pět branek. V závěru zápasu jsme sice trochu polevili a hosty pustili do hry, ale zápas jsme si výsledkově pohlídali." uvedl po utkání vedoucí mužstva Petr Kloboučník.

„Zaslouženě jsme zvítězili. Celý zápas jsme byli jasně lepší. V prvním poločase jsme se nemohli prosadit proti výbornému brankáři hostí, ale na začátku druhé půle jsme konečně začali dávat branky a během chvíle odskočili už na 7:1. Poté jsme zase začali spalovat i ty nejjasnější šance a dovolili hostům odvézt si přijatelný výsledek," podotkl kapitán Kolína Lukáš Slezák. „Nyní nás v závěru sezony čekají tři silní soupeři a k postupu do divize si už nemůžeme dovolit zaváhání," dodal.

Branky: Slezák 2, Rejthárek 2, Linhart 2, Jansta, Seifert, Vacek. Poločas: 2:1.
SKP Kolín: Černý – Vacek, Seifert, Šváb, Macháček – Slezák, Rejthárek, Linhart, Jansta – Kloboučník.