VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tenis - Krajské soutěže družstev

Střední Čechy/ Tenisové kurty byly znovu zaplněny účastníky všech krajských soutěžích. Od středočeské divize až po všech pět skupin IV. třídy se hrálo o body třetí kola.

21.5.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Středočeská divize
3. kolo:
LTC Houštka – TK Březnice 3:6, LTC Řevnice – LTC Kolín 5:4, SK Kladno – Sn. Kladno 1:8, TK Benátky n. J. – LTC Mladá Boleslav odl. na 29. 6.
1. Sn. Kladno 3 3 0 22:5 6
2. Březnice 3 3 0 16:11 6
3. Houštka 3 2 1 15:12 5
4. Řevnice 3 1 2 13:14 4
5. Benátky n. J. 2 1 1 9:9 3
6 SK Kladno 3 1 2 8:19 3
7. LTC Kolín 0 0 3 10:17 3
8. Mladá Boleslav 2 0 2 6:12 2

I. třída
Skupina A – 3. kolo:
LTC Beroun – So. Dobřichovice 8:1, TK Březnice B – SK Černošice 1:8, TC Realsport Nymburk E – TK Dobříš 5:4, Kaučuk Kralupy – BIPI Kablo Kladno 3:6.
1. Nymburk E 3 3 0 17:10 6
2. LTC Beroun 3 2 1 18:9 5
3. BIPI Kladno 3 2 1 17:10 5
4. Dobříš 3 2 1 16:11 5
5. Černošice 3 1 2 15:12 4
6. Kralupy 3 1 2 12:15 4
7. So. Dobřichovice 3 1 2 7:20 4
8. Březnice B 3 0 3 6:21 3


Skupina B – 3. kolo: TK Benešov – So Říčany 3:6, Sj. Český Brod – TK Benátky B 9:0, TK Mn. Hradiště – TK Radošovice 8:1, SK Tenis Rohatsko – TK Čelákovice 8:1.
1. Český Brod 3 3 0 27:0 6
2. Rohatsko 3 3 0 25:2 6
3. Mn. Hradiště 3 3 0 23:4 6
4. Čelákovice 3 2 1 14:13 5
5. Říčany 3 1 2 8:19 4
6. Radošovice 3 0 3 4:23 3
7. Benátky n. J. B 3 0 3 4:23 3
8. Benešov 3 0 3 7:24 3

II. třída
Skupina A – 3. kolo:
TK Stochov – LTC Rakovník 5:4, F.H.TK Dobřichovice B – SK Mělník 7:2, So Buštěhrad – TK SK Kladno B 6:3, SK Černošice B – So Nučice 4:5.
1. F.H.TK Dobřichovice B 3 3 0 18:9 6
2. Nučice 3 2 1 17:10 5
3. Stochov 3 2 1 15:12 5
4. Buštěhrad 3 2 1 16:11 5
5. Mělník 3 1 2 12:15 4
6. LTC Rakovník 3 1 2 12:15 4
7. SK Kladno B 3 1 2 11:16 4
8. Černošice B 3 0 3 7:20 3

Skupina B – 3. kolo: TGC Káraný – LTC Poděbrady 3:6, LTC Bakov n.Jiz. – Tenis Brandýs n. L. 5:4, Sj. Žiželice n. C. – TK Mn. Hradiště B 7:2, LTC Kolín B – Spolana Neratovice 6:3.
1. Poděbrady 3 3 0 21:6 6
2. LTC Kolín B 3 2 1 16:11 5
3. Žiželice n. C. 3 2 1 16:11 5
4. Brandýs n. L. 3 2 1 15:12 5
5. Káraný 3 1 2 13:14 4
6. Neratovice 3 1 2 11:16 4
7. Bakov n. J. 3 1 2 9:18 4
8. Mn. Hradiště B 3 0 3 7:20 3

Skupina C – 3. kolo: So Sedlčany – LTC Řevnice B 6:3, Baník Příbram – Sp. Rožmitál 8:1, TK Dobříš B – So Měchenice 5:4, TK Březnice C – Loko Beroun 4:5.
1. Baník Příbram 3 3 0 21:6 6
2. Sedlčany 3 2 1 18:9 5
3. Měchenice 3 2 1 18:9 5
4. Loko Beroun 3 2 1 14:13 5
5. Dobříš B 3 1 2 10:17 4
6. Rožmitál 3 1 2 10:17 4
7. Březnice C 3 1 2 10:17 4
8. Řevnice B 3 0 3 7:20 3

Skupina D – 3. kolo: LTC Starý Kolín – Jiskra Zruč n. Sáz. 5:4, 1.TK Pacov – Sparta Kutná Hora 4:5, TK Týnec n.S. – TK Hrušov 3:6, Sparta Kutná Hora B – So Votice 3:6.
1. Kutná Hora A 3 3 0 20:7 6
2. Votice 3 3 0 19:8 6
3. Starý Kolín 3 3 0 18:9 6
4. Hrušov 3 2 1 17:10 5
5. Pacov 3 1 2 16:11 4
6. Týnec n. S. 3 0 3 8:19 3
7. Zruč n. S. 3 0 3 6:21 3
8. Kutná Hora B 3 0 3 4:23 3

III. třída
Skupina A – 3. kolo:
LTC Rudná – So Hostivice 5:4, LTC Rakovník B – TC Hýskov 6:3, So. Nové Strašecí – Hvězda Kladno 3:6, So Nučice B – TK Stochov B 4:5.
1. Rudná 3 3 0 23:4 6
2. Hostivice 3 2 1 17:10 5
3. Nučice B 3 2 1 18:9 5
4. Stochov B 3 2 1 15:12 5
5. Hvězda Kladno 3 1 2 12:15 4
6. Nové Strašecí 3 1 2 8:19 4
7. Rakovník B 3 1 2 7:10 4
8. Hýskov 3 0 3 8:19 3

Skupina B – 3. kolo: Ml. Boleslav B – Lysá n.L. 6:3, LTC Poděbrady B – SK Mělník C 6:3, TK Radošovice B – Slavoj Žiželice B 3:6, SK Mělník B – LTC Houštka B 2:7.
1. Houštka B 3 3 0 22:5 6
2. Ml. Boleslav B 3 3 0 20:7 6
3. Mělník B 3 2 1 15:12 5
4. Mělník C 3 1 2 12:15 4
5. Poděbrady B 3 1 2 11:16 4
6. Lysá n. L. 3 1 2 11:16 4
7. Žiželice B 3 1 2 9:18 4
8. Radošovice B 3 0 3 8:19 3

Skupina C – 3. kolo: TK PBtisk Bohutín B – So Dobřichovice B 9:0, Sp. Žebrák – Sp. Hořovice 6:3, Loko Zdice – TK Mníšek p. B. 3:6, Sp. Rožmitál B – LTC Beroun 2:7.
1. Bohutín B 3 3 0 22:5 6
2. Mníšek p. B. 3 3 0 18:9 6
3. Beroun B 3 2 1 16:11 5
4. Žebrák 3 2 1 16:11 5
5. Hořovice 3 2 1 13:14 5
6. Rožmitál B 3 0 3 9:18 3
7. Zdice 3 0 3 8:19 3
8. Dobřichovice B 3 0 3 6:21 3

Skupina D – 3. kolo: So Votice B – 1. TK Pacov 2:7, So Říčany B – So Stránčice 3:6, Sj. Čerčany – Sparta Kutná Hora C 5:4, Meteor Stříbrná Skalice – TK Benešov B 5:4.
1. Stránčice 3 3 0 21:6 6
2. Pacov B 3 3 0 19:8 6
3. Stř. Skalice 3 2 1 12:15 5
4. Říčany B 3 1 2 16:11 4
5. Kutná Hora C 3 1 2 14:13 4
6. Čerčany 3 1 2 10:17 4
7. Votice B 3 1 2 7:20 4
8. Benešov B 3 0 3 9:18 3

IV. třída
Skupina A – 3. kolo:
So Libiš – Kaučuk Kralupy odl. na 25. 5., So Hostivice B – So Buštěhrad B 5:4, LTC Slovan Kladno B – LTC Roztoky u Prahy 6:3, TK Stochov C – So Dolní Beřkovice 9:0.
1. Stochov C 3 2 1 18:8 5
2. Roztoky u Praha 3 2 1 17:10 5
3. Sn. Kladno B 3 2 1 15:12 5
4. Hostivice B 3 2 1 15:12 5
5. Kralupy B 2 2 0 11:7 4
6. Buštěhrad B 3 0 3 12:15 3
7. Libiš 1 1 0 5:4 2
8. Pš. Mělník 2 0 2 6:12 2
9. Dol. Beřkovice 2 0 2 0:18 2

Skupina B – 3. kolo: 1.TK Pacov D – LTC Bakov n. J. B 7:2, So Otradovice – TK Čáslav 6:3, Sparta Kutná Hora D – TC Realsport Nymburk F 1:8, Tenis Brandýs n. L. B – So Týnec n. L. 3:6.
1. Otradovice 3 3 0 18:9 6
2. Brandýs n. L. B 3 2 1 17:10 5
3. Pacov 3 1 2 13:14 4
4. Čáslav 3 1 2 12:15 4
5. Bakov n. J. B 3 1 2 11:16 4
6. Kutná Hora D 3 1 2 8:19 4
7. Nymburk F 2 1 1 12:6 3
8. Týnec n. L. 2 1 1 8:10 3

Skupina C – 3. kolo: Botanika Unhošť – Sp. Žebrák B 8:1, F.H.TK Dobřichovice C – Čechie Nový Jáchymov 3:6, 11 LTC Beroun C – So Kublov 4:5, SK Nižbor – LTC Rudná B 4:5.
1. Unhošť 3 3 0 21:6 6
2. Nový Jáchymov 3 3 0 19:8 6
3. Rudná B 3 3 0 19:8 6
4. Nižbor 3 1 2 14:13 4
5. F.H.TK Dobřichovice C 3 1 2 12:15 4
6. Kublov 3 1 2 10:17 4
7. Beroun C 3 0 3 7:20 3
8. Žebrák B 3 0 3 6:21 3

Skupina D – 3. kolo: So Sedlčany B – Baník Příbram B 2:7, So Kamýk n. Vlt. – TK Březnice D 8:1, TJ Měchenice – TJ Višňová 6:3, Sp. Hořovice B – TC Příbram 9:0.
1. Hořovice B 3 3 0 25:4 6
2. Měchenice B 3 3 0 20:7 6
3. Baník Příbram 3 3 0 17:8 6
4. Kamýk n. Vlt. 3 2 1 19:8 5
5. TC Příbram 3 1 2 8:17 4
6. Višňová 3 0 3 9:18 3
7. Sedlčany B 3 0 3 7:20 3
8. Březnice D 3 0 3 3:24 3


Skupina E – 3. kolo: TC Modletice – TK Týnec n. S. B 8:1, Sp. Průhonice – So Ondřejov 9:0, TK Hrušov B – So Velké Popovice 4:5, So Stránčice B – 1. TK Pacov C 3:6.
1. Průhonice 3 3 0 25:2 6
2. Stránčice B 3 2 1 17:10 5
3. Pacov C 2 2 0 12:6 4
4. V. Popovice 3 1 2 10:17 4
5. Ondřejov 3 1 2 8:19 4
6. Týnec n. S. B 3 1 2 7:20 4
7. Modletice 2 1 1 10:8 3
8. Sázava 2 1 1 8:10 3
9. Hrušov B 3 0 3 11:16 3

Autor: Vlastimil Dudáček

21.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kateřina Šafránková si užívá chvilku volna.

Kateřina Šafránková se představí na Velké ceně Kolína

Nejvyšší dům v Kolíně, tzv. šestnáctipatrák v Tyršově ulici

Bezdomovec zkouší zvonky, dokud neuspěje

Další miniknihovnu otevřeli v parku

Kolín /FOTOGALERIE/ – Další venkovní miniknihovnu z rámci projektu „Knihy jsou lidem tím, čím perutě ptákům“ otevřela městská knihovna ve středu v Komenského parku v rámci další Otevřené ulice.

Kam zajít za kulturou? Přečtěte si naše tipy!

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních tipů v regionu.

Štrůdl vás provede erotickou komunikací i uměním zevlingu

Praha - Tomáš Klus, Suvereno, Daniel Nekonečný, Filip Říha nebo sexuoložka Gaia Poupětová  provedou prvními narozeninami akce zvané Štrůdl. Oslavy doprovázené workshopy a hudbou se budou konat na střeše galerie Vanguard v Praze. Ty se uskuteční v neděli 20. srpna od patnácti hodin.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení