Vítězem 13. kola Fortuna ligy se stala Milena Vosecká

Kolín - O vítězi posledního podzimního 13. kola Fortuna ligy opět musela rozhodnout supertrefa, protože osm hráčů získalo 14 bodů. Díky pomocnému kritériu se z výhry raduje Milena Vosecká z Peček, která trefila, že padne 40 gólů.

17.11.2009

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Celkovým vítězem se stal Otakar Kuchař z Peček, který získal 93 bodů. O bod za ním skončil Jaroslav Horák st. z Velimi. Nadvládu hráčů z Peček podtrhl třetím místem Martin Škvára. Těsně pod stupni vítězů skončil Libor Peška.

Výsledky 13. kola: 1. Sokolov B – Český Brod správný výsledek 1, 2. Velim – Ústí n. O. 1, 3. Sedlčany – FK Kolín 2, 4. Polepy – Vlašim B 2, 5. Zásmuky – Kouřim 2, 6. Libodřice – Velim B 1, 7. Bílé Podolí – Pečky 1, 8. Tři Dvory – Jestřabí Lhota 1, 9. Břežany II – Nučice 2, 10. Starý Kolín – Červené Pečky B 2.

Supertrefa: 40.

Soutěž sběrných míst: 1. Pečky 484 kuponů (naposledy 50), 2. Barborka 370 (29), 3. Pašinka 154 (11).

Upozornění
Žádáme, aby první čtyři hráči a vítěz sběrného místa potvrdili na telefonní číslo: 602 486 012, jestli se ve čtvrtek 26. listopadu od 17 hodin zúčastní v naší redakci na Karlově náměstí slavnostního vyhlášení soutěže.

17.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

Zřícenina hradu Trosky

V Branžeži se rozhodovalo v závěru

Počasí organizátorům příliš nepřálo, přesto se do úklidu zapojilo na třicet dobrovolníků.
25

FOTOGALERIE: V rámci Dne Země lidé uklidili lesopark Borky

Den s historickou technikou se konal ve Velkém Oseku

Velký Osek /FOTOGALERIE/ - Ačkoliv sobotní chladné a deštivé počasí venkovním akcím příliš nepřálo, sjela se do areálu za motelem ve Velkém Oseku řada historických vozů a motocyklů.

Znak obce Radovesnice I vychází z erbů někdejších majitelů tvrze a zámku, tvrdí heraldik

Radovesnice I – Modrý štít a v něm nad stříbrným vrcholem cimbuřové věže vyrůstající z dolního kraje štítu stříbrná býčí hlava se zlatými rohy, tak vypadá nový znak obce Radovesnice I. Býk má navíc jazyk a nozdry prostřelené zlatým šípem se stříbrným hrotem. Mezi rohy má býk zlatou osmihrotou hvězdu.

KRÁTCE: Přečtou jména obětí holocaustu

Kolínsko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.