Ani zranění mu nezabránilo vyhrát turnaj

Poděbrady - Téměř osm měsíců marodil, ale ani to ho nezastavilo v rozletu. Radek Teplý společně s Michalem Jeřábkem vyhráli amatérský tenisový turnaj v hale v Kluku.

6.12.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

Oba dva Kolíňáci prohráli pouze jeden zápas, v posledním zápase ve skupině podlehli páru Blecha, Kališ 6:7. „Už jsme vedli 6:2, nakonec jsme ale prohráli v tiebreaku. Ale ani to nám nezabránilo postoupit z prvního místa. Trochu jsme to podcenili. Začali jsme si dělat prdelky,“ uvedl jeden z vítězů Radek Teplý, který tak nejlepším způsobem oslavil své narozeniny.

Na třetí místo vystoupali Benáček s Kopeckým, pro které je to stejné umístěné jako v předchozím turnaji.

Výsledky, semifinále: Jeřábek, Teplý – Benáček, Kopecký 7:2, Beneš, Jakubec – Blecha, Kališ 7:1, o 3. místo: Benáček, Kopecký – Blecha, Kopecký 7:5, finále: Jeřábek, Teplý – Beneš, Jakubec 7:5.

V sobotu se běží Kolínská desítka

Kolín – V sobotu 26. srpna se v okolí atletického stadionu Mirka Tučka v Borkách uskuteční 11. ročník Kolínské desítky. Start závodu je v 10 hodin. Prezentace je od 8.30 hodin, uzávěrka patnáct minut před startem.

Kolín chce dobíjecí stanici pro elektromobily

Kolín – Připojí se k rozvoji elektromobility i Kolín? Podle starosty Víta Rakušana ano. „Každopádně chceme zhruba do roka mít v centru města dobíjecí stanici pro elektromobily,“ uvedl kolínský starosta.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Kulturní tipy: vyrazíte na Otevřenou ulici?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí na Kolínsku.