Nejúspěšnější plavkyní kolínské výpravy byla jednoznačně Marie Neumannová, která se čtyřikrát probojovala mezi deset nejlepších plavkyň šampionátu. V závodu na 200m volným způsobem dohmátla na pěkném šestém místě a ještě o příčku lépe skončila ve sprintu na 50m volným způsobem. Stejnou pátou příčku pak obsadila v nejdelším závodu na 800m volným způsobem. Tyto výborné výsledky korunovala skvělým výkonem a ziskem bronzové medaile v disciplíně 50m motýl.
Mezi deset nejlepších se probojovala také druhá kolínská závodnice Edita Kavříková. V disciplíně 100m prsa vybojovala výborné sedmé místo. Na dvojnásobné trati pak obsadila pěknou patnáctou příčku. Lépe se jí vedlo ještě v závodu na 800m volným způsobem, v němž doplavala dvanáctá.
Třetím reprezentantem Sportovního oddílu plavání Kolín byl Jakub Dušek. I ten se předvedl ve velmi dobré kondici a dvakrát obsadil velmi pěknou třináctou příčku, a to v závodech na 400m volným způsobem a 200m znak. V disciplíně 100m znak pak dohmátl na výborném patnáctém místě.
„Všichni tři plavci předvedli výborné výkony. Celou sezonu se všichni tři snažili dělat maximum pro účast na Poháru. Již na krajských přeborech dokázali, že jsou nejlepšími plavci Středočeského kraje a v Třebové dokázali, že patří i mezi nejlepší v republice. Byl to rozhodně vydařený vrchol zimní sezony. Bronzová medaile Marušky Neumannové pak představovala třešničku na dortu,“ uvedl trenér Petr Černý.