Spektrum Praha – Kolín 3:2

Kolín nezačal vůbec dobře a hned v první třetině nasbíral dvoubrankové manko. Přitom ale nemusel, v plném počtu se hrála vyrovnaná hra, chvílemi byl dokonce lepší. Velký problém ale dělala vyloučení. Hosté byli téměř celých úvodních patnáct minut ve čtyřech a dvakrát se dokonce museli bránit ve třech. Nakonec přesilovkový tlak domácích neustáli a inkasovali z toho dva góly.
Od druhé třetiny se zvedli, na gól ale nedosáhli. Naopak Pražané přidali hned v úvodu poslední čtvrthodinovky branku třetí a zdálo se, že je hotovo. Nebylo tomu ale tak. Kolín se snažil zvrátit stav a bojoval až do závěrečné sirény. A domácí se mohli bát. Nápor hostí byl totiž velký a gradoval v samém záběru utkání. Čtyři minuty před koncem vykřesal naději svému týmu Dedek, který vymetl šibenici domácí branky. Hned v následující minutě snižovali hosté znovu. Marek ztečoval Dedkovo nahození a domácí se mohli třást strachy. V tu chvíli je ale podržel rozhodčí, který poslal Kolín za sporný faul do čtyř. Hostím tak sebral sebral poslední šanci na vyrovnání.
Branky: Dedek, Marek. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:2. Kolín: M. Šupík – Kašpar, Meloun, E. Šupík, Smeták - Marek, Prokop, Skořepa - Dedek, R. Miška, D. Miška.