HBC Kolín – Ekonom Devils 2:3 sn

Po bezbrankové první třetině, kdy si šance dokázali hráči vyprodukovat na obou stranách, se skóre utkání měnilo ve druhém dějství. V čase 20:17 prolomil svou střeleckou smůlu v utkání Daniel Terč. Ten se už předtím několikrát ocitl sám před gólmanem hostů, ale překonat ho dokázal až napočtvrté.

A neproměněných pokusů pak mohl litovat nejen on, ale celý tým. Kolín si totiž na konci druhé části vybral slabší chvilku a dal příležitost hostům. Pražané během necelé minuty udeřili hned dvakrát, zaváhání kolínských dokonale využili a vedení strhli na svou stranu.

A málem jim vydrželo až do konce. Ale Kolín se nadějí na body nevzdával a i za nepříznivého počasí se rval až do konce. A přineslo to ovoce. Čtyři minuty před koncem se domácím podařilo vyrovnat. Terč se nakonec prosadil i podruhé a poslal svůj tým do nájezdů.

Bod měly oba celky jasný a právě nájezdy musely rozhodnout, komu připadne bod třetí. Ty tentokrát došly až do osmé série (před týdnem rozhodla 13. série pozn.red.), ve které padla vůbec první branka nájezdů. A vstřelili ji hosté. Kolínu tak zbyl znovu jen bod.

Nedělní utkání, ve kterém měl Kolín na domácí půdě hostit nováčka soutěže z Mostu, bylo odloženo. Zápas bude dohrán 20. listopadu od 10:00 na kolínském hřišti.

Branky: Terč 2. Třetiny: 0:0,1:2,1:0, 0:1.
Kolín: Baumruk – Kašpar, Dvořák, Bášti, Smeták – Terč, Jiránek, Skořepa – Volavka, Miška, Turek – Sukop.