Mělník – Kolín 2:5

Když po devíti odehraných minutách prohrávali 0:2, nevypadalo to s nimi zrovna růžově. Jenže Kolínští se nevzdávali a ještě před koncem prvního dějství snížil na rozdíl jednoho gólu Bášti.

To ještě nikdo netušil, že tato branka rozhodne. Kolín díky ní totiž odstartoval svůj mega obrat.
Samotný Bášti pak vsítil další dvě branky a na další přihrál Markovi. To Kolín vedl už 4:2.

Když pak na konci poslední třetiny zápasu Turek slavil branku pátou, všem bylo jasné, že neslaví jen gól, ale především první výhru sezony.

„I když jsme v průběhu první třetiny prohrávali 0:2 předvedená hra nebyla tak špatná a věřili jsme, že máme na to abychom zápas otočili. Nejvíce věřil asi Bášti, který krásnými střelami třikrát překonal domácího gólmana. Jsme rádi, že jsme konečně vyhráli a doufáme, že v tom budeme pokračovat," komentoval výhru vedoucí týmu Vít Košnar.

Branky: Bášti 3, Marek, Turek. Třetiny: 2:1, 0:3, 0:1.
Kolín: Uman – Bášti, Petr, Glaser, Volavka – Dedek, Vondra, Marek, Teplý, Červinka, Terč, Turek, Štěpánek.

Doma se kolínští hokejbalisté představí už dnes od 16.00 proti béčku Hostivaře. Pak zase v sobotu 13. října od 11.00 proti pražským Kravám.