Zase ztratili dobře rozehraný zápas

KOLÍN - Futsalisté SKP Kolín opět prohráli o gól. Ve druhé lize nestačili na druhý tým tabulky a na půdě Terasy Praha prohráli 6:7.

14.1.2008

Milan Čálek (v bílém) v akciFoto: DENÍK/Michal Bílek

Terasy - SKP Kolín 7:6

Utkání začalo v režii domácích hráčů, kteří si vytvořili od prvních minut herní převahu a také hned v 1. minutě otevřeli skóre zápasu. Ale ve 3. bylo vyrovnáno. To se osmělil velmi dobře hrající Funda, sám prošel středem hřiště a dělovkou prostřelil domácího brankáře. Radost z vyrovnání ale netrvala dlouho, protože vzápětí po chybách v kolínské obraně domácí hned dvěma góly posunuli skóre na 3:1. Hra se postupně začala vyrovnávat a hostě začali pomalu „zlobit“. Ve 12. dorážkou snížil na 3:2 Čálek.

Domácí sice hned dokázali odpovědět a opět uskočit na rozdíl dvou gólů, ale pak přišla řada na kolínského Váňu, který po krásných akcích dokázal svými brankami nejen srovnat, ale dokonce otočit výsledek zápasu na 5:6.

Druhý poločas už nebyl tak gólově vydařený a přestože hosté z Kolína měli několik šancí, byli to domácí, kteří z mála vytěžili maximum a dvěma dalšími brankami dokázali otočit skóre a v závěru zápasu tak ubránit na vlastní palubovce výhru 7:6.

“Co mám na to říct, nevím, fakt nevím. Opět naprosto vyrovnané utkání s druhým nejlepším týmem. Opět jsme v poločase vedli, ale nedotáhli to do vítězného konce. Přestože jsme šance měli minimálně na remízu. Drží se nás neskutečná smůla,“ hlesl zklamaný trenér Michal Škopek.

Sestava a branky: Sapík - Pangrác, Kloboučník, Souček, Funda 1 - Čálek 1, Hovorka, Slezák, Váňa 4. Poločas: 5:6.