Sokol Nusle – Sokol Pečky 68:69

Ve vyrovnaném utkání hostující basketbalistky musely neustále dotahovat náskok Pražanek.Ten činil na začátku druhé půle už osm bodů.
Zlepšeným výkonem v obraně se Pečkám téměř zázračně podařilo výsledek zápasu otočit. Zásluhu na tom měla zejména Lenka Šípová, která zaznamenala ve čtyřicáté minutě za stavu 68:64 pro Nusle posledních pět bodů hostí.
„Vvyhrálo šťastnější družstvo. Spokojen s výkonem svých svěřenkyň jsem zejména v druhé polovině utkání. Myslím si, že jsme v dramatické koncovce prokázali větší touhu po výhře než domácí kolektiv,“ řekl po utkání spokojený kouč Peček Zdeněk Fejfar.
Body: L. Šípová 28, Taucová 17, Mazurová 9, Horáková 6, Katrnošková 5, Kulhánková 4. Šestky: 17/10:27/13, trojky: 6:6, fauly: 24:18. Čtvrtiny: 20:17, 19:16, 12:14, 17:22.

Brno B – Sokol Pečky 92:63

Brňanky, které nastoupily posíleni o Kulichovou, Hejdovou a Stehlíkovou z mistrovského áčka rozhodly o zisku dvou bodů již v první polovině utkání, kdy si vytvořily čtyřiadvacetibodový náskok. Ten se ukázal pro Pečky, které navíc odcestovaly do Brna bez několika hráček jako nedostižitelný.
Body: L. Šípová 23, Taucová 14, Horáková 10, Mazurová 9, Kulhánková 5, Paroulková 2. Šestky: 13/9:17/13, trojky: 3:6, fauly: 12:14. Čtvrtiny: 25:9, 21:13, 27:20, 19:21.