Sokol Pečky – Nová Paka 81:71

Úvod zápasu patřil domácímu družstvu, které ve čtvrté minutě vedlo 10:5. Východočeškám se do konce úvodní čtvrtiny podařilo výsledek otočit na 16:18. Na začátku druhé čtvrtiny získaly Pečky opět pětibodový náskok. Jejich soupeřky, které pozorně bránily a v útoku přesně střílely postupně převzaly iniciativu po dvaceti odehraných minutách o tři body vedly.
Zajímavý a dramatický souboj měl pokračování i po změně stran. Hosté si stále udržovali nepatrný náskok. Pečkám se až na konci třetí čtvrtiny povedlo snížit sedmibodové manko na rozdíl tří bodů. Rozhodnutí padlo v úvodu posledního hracího období, kdy Nová Paka nevstřelila pět minut ani bod. Když se jim v následujících tří minutách vyfaulovaly tři hráčky, odskočily Pečky svým soupeřkám o deset bodů. Tento náskek si udržel domácí kolektiv až do konce zápasu.
Body: L. Šípová 24, E. Šípová 18, Taucová 17, Kulhánková 10, Vavrošová 8, Mazurová 3, Katrnošková 1. Šestky: 46/31, trojky: 6:6, fauly: 25:34. Čtvrtiny: 16:18, 21:22, 18:18, 26:13.

Sokol Pečky – Trutnov B 86:72

Průběh utkání byl v mnohém podobný předešlému zápasu s Novou Pakou. Trutnov, který se téměř celý zápas snažil o presinkovou obranu, hrál zejména v první polovině utkání velice dobře. Domácí hráčky hrající pod tlakem měly v této části utkání značné problémy při přechodu do protiútoku a zkazily značné množství přihrávek.
V druhé polovině utkání Pečky o poznání pozorněji bránily. Trutnov se naopak v obraně dopouštěl značného množství faulů, které domácí družstvo trestalo proměňováním trestných hodů. Velký podíl na obratu a výhře Peček měla hra sester Šípových, které po změně stran podoběma koši své soupeřky jasně přehrávaly. Po utkání byl trenér domácích, kteří jsou nováčkem této soutěže s výsledky spokojen. „Obě utkání nebyla pro nás vůbec jednoduchá, velkou část jsme museli dotahovat vedení soupeřek. Zvýšená bojovnost a nasazení našich děvčat v závěru obou zápasů nám přinesla zisk prvních a tolik důležitých bodů,“ konstatoval Zdeněk Fejfar.
Body: L. Šípová 30, E. Šípová 24,Taucová 15, Vavrošová 9, Katrnošková 6, Mazurová 2. Šestky: 31/24:12/9, trojky: 3:7, fauly: 18:27. Čtvrtiny: 22:20, 15:22, 26:14, 23:16.