Sokol Pečky – Sparta B 51:69

Druhému družstvu soutěže byly domácí basketbalistky mimo poslední čtvrtinu vyrovnaným soupeřem.
Pečky v poslední desetiminutovce nebyly schopny dát koš a jejich soupeřky tak dovedly zápas v pohodě k zisku dvou bodů.
Body: Katrnošková 19, L. Hojková 13, M. Hojková 8, Seifertová 8, Břízová 3. Šestky: 8/5:14/8, trojky: 6:2, fauly: 17:15. Čtvrtiny: 16:22, 15:17, 14:13, 6:17.

Sokol Pečky – Aritma 57:69

V posledním utkání letošního ročníku ligy starších dorostenek byly v první polovině utkání lepší domácí hráčky.
Stejně jako v utkání se Spartou, tak v tomto zápase vyhořely v závěru utkání střelecky.
Pokusy o tříbodové koše končily na obroučce, nedařilo se zakončovat ani z pod koše, kde kralovaly vyšší hráčky Aritmy.
Tragická byla i střelba trestných hodů. Výsledkem jejich chabé produktivity bylo dvanáctibodové vítězství Pražanek. Díky této porážce zakončily Pečky sezonu na desátém místě.
Body: Seifertová 24, Katrnošková 8, Paroulková 8, L. Hojková 7, M. Hojková 5, Pospíšilová 5. Šestky: 24/11:15/12, trojky: 2:3, fauly: 16:19. Čtvrtiny: 15:17, 19:10, 13:24, 10:18.