Brandýs – Sj. Český Brod 56:55 (24:36)

Hosté vedli ve třetí čtvrtině už o dvacet bodů a přesto se z vítězství neradovali. O prohře rozhodla jejich střelecká nemohoucnost v poslední čtvrtině, ve které vstřelili pouhé dva body. Brandýs se v utkání poprvé ujal vedení až půl minuty před koncem.

Body: Kotýnek 13, Holoubek 9, Švec 8, D. Šťastný 6, Civín 5, Šlégr 5, Dvořák 4, Čepička 3, Babaian 2. Šestky: 20/9:22/5, trojky: 2:3, fauly:25:28. Čtvrtiny: 16:18, 8:18, 15:17, 17:2.

Ml. Boleslav – Český Brod 77: 65 (37: 34)

Český Brod chtěl zapomenou na nevydařený zápas v Brandýse a proti vedoucí Mladé Boleslavi předvedl o poznání lepší výkon. To platí hlavně o první polovině utkání, kdy měli domácí velké potíže s ubráněním rychlých protiútoků hostí.

Ve druhé části zápasu tempo hry opadlo. Mladá Boleslav si postupně vypracovala deseti bodový náskok, který v závěrečné čtvrtině udržela.

Body: Švec 18, Kotýnek 14, Šlégr 9, Civín 7, Čepička 6, Holoubek 5, Hor 3. D. Šťastný 2, M. Dušek 1. Šestky: 22/17:20/10, trojky: 4:7, fauly: 19:22. Čtvrtiny: 27:22, 10:12, 18:11, 22:20.

Benešov B – BC Kolín B 82:72 (43:37)

Kolínští basketbalisté celý první poločas pouze dotahovali náskok domácích. Po změně stran se jim podařilo vyrovnat a v sedmé minutě třetí čtvrtiny se po trojce Koubka dostali dokonce do vedení 53:54. Rozhodnutí o tom, že body zůstanou v Benešově, padlo v poslední čtvrtině. Kolínští basketbalisté nedali v rozmezí 5. až 8. minuty ani bod a Benešov získal rozhodující třináctibodový náskok.

Šestky: 32/14:32/10, trojky: 2:7, fauly: 28:26. Čtvrtiny: 22:14, 21:23, 17:22, 22:13.