Pardubice – Pečky 62:74

Po vyrovnaných úvodních pěti minutách, kdy byl stav 10:10, zaznamenaly pečecké basketbalistky šňůru jedenácti bodů v řadě. Pardubice odpověděly na začátku druhé čtvrtiny, kdy využily čtyřminutový střelecký půst Peček a o bod se dostaly do vedení na 25:26. Za tohoto stavu dobře hrající Pečky dovolily domácím vstřelit do přestávky pouhý koš a do druhé poloviny zápasu nastupovaly s nadějným osmibodovým náskokem.

Třetí čtvrtina žádnou výraznější změnu ve vývoji utkání nepřinesla. Rozhodnutí padlo na začátku posledního hracího období. Pečky utekly svým soupeřkám o 17 bodů a bezpečně dovedly zápas do vítězného konce.

Body: E. Šípová 24, Fraiová 16, L. Šípová 12, Taucová 9, Horáková 4, Fejfarová 3, Curýová 3, Mazurová 2, Katrnošková 1. Šestky: 20/12:23/13. Trojky: 5:3. Fauly: 22:20. Čtvrtiny: 18:23, 10:13, 21:20, 13:18.

Pečky – Pardubice 77:61

Odveta v Pečkách měla jednoznačnější průběh. Domácí družstvo hrálo pozorně a mělo zápas od úvodních minut pod kontrolou.
Sokolky, které těžily z kvalitní hry podkošových hráček, svůj náskok ve třetí čtvrtině navýšily až na 26 bodů. V poslední desetiminutovce Pečky prostřídaly sestavu a Pardubické hráčky zkorigovaly výsledek.

Body: L. Šípová 21, Taucová 13, Mazurová 9, Fejfarová 9, E. Šípová 8, Katrnošková 7, Horáková 6, Fröhlichová 2, Curýová 2. Šestky: 13/11:20/13. Trojky: 6:2. Fauly: 22:15. Čtvrtiny: 22:15, 27:19, 20:9, 8:18.