Hokejbalisté Kolína ztroskotali na koncovce

Kolín /FOTOGALERIE/ - V dalším kole druhé ligy nevyužili kolínští hokejbalisté výhodu domácího prostřední. Po nepovedené druhé třetině podlehli pražskému Ekonomu 1:3.

3.11.2011

Další utkání druhé národní hokejbalové ligy měli Kolínští na programu v sobotu 29. října. Na domácím hřišti od 11.00 hostili pražský Ekonom Devils.Foto: Deník/ Zdeněk Holeček

Kolín - Ekonom Devils 1:3

Byli to domácí, kdo častěji prověřoval gólmana, přesto ale úvodní branku zápasu vsítili hosté. A čekalo se na ni dlouho. Až do konce čtrnácté minuty. To hosté využili početní výhodu. Akci na jeden dotek zakončovali do prázdné brány.

A zatímco hráči Ekonomu už slavili gól do šatny, tak Kolín dokázal rychle odpovědět. Bášti našel přihrávkou od modré Turka u pravé tyče. Ten si vyjel před bránu a trefil přesně po zemi prostor pod padajícím gólmanem – 1:1.

Jenže vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Pražané hned zkraje prostřední třetiny vstřelili branku druhou, a jak se později ukázalo, i vítěznou. V protiútoku dva na jednoho nedali hosté kolínskému Křivánkovi v brance šanci. Chvíli na to pak přidali branku třetí.

Kolín se už trefit nedokázal, jeho pokusy končily u výborného gólmana hostů. Ti si tak z Kolína odvezli tři body.

„Dvojnásobně jsme Ekonom přestříleli, a i přesto jsme prohráli. Hosté hráli výborně zezadu a v bráně čaroval opět fantastický Peterka. Na tom jsme ztroskotali,“ řekl po utkání vedoucí kolínského týmu Vítek Košnar.

Branka: Turek. Třetiny: 1:1, 0:2, 0:0.

Kolín: Křivánek - Bášti, Petr, J. Glaser, Shrben - Prokop, Terč, Marek - Turek, Homolka, Teplý – M. Skořepa, Štěpánek, Novotný.

Mašínová může dostat statek v Lošanech zpět

Kolínsko/ Lošany – Zdena Mašínová nejspíš získá zpět statek v Lošanech, za který mnoho let bojovala.

Vybíráte dovolenou? Díky těmto radám se nespálíte

Chystáte se na dovolenou? Někdo už má svůj zájezd dávno vybraný, jiný čeká na správný čas a lepší cenu, řada z nás vyrazí na chatu nebo si vše zařídí na vlastní pěst. Společnost dTest připravila několik užitečných rad, aby vám dovolená nezhořkla.

Kolárku vyzdobili umělci sprejem

Kolín /FOTO/ – Nízkoprahový klub Kolárka se dočkal nové ozdoby. Ve spolupráci s kolínským výtvarníkem Jakubem Ruskem tak pokračují ve výzdobě stěn sprejem. Při práci mu pomáhali klienti klubu.

Pražskou kulturu chtějí přinést do Kolína

Kolín - Nezisková organizace Živé kultury chce nabídnout mladým více možností kulturního povyražení. Docílit toho chtějí svým projektem Relentless. Ten si dává za cíl přinést do Kolína kulturu, za kterou "musejí" lidé dojíždět často do Prahy.