Sokol Pečky – Loko Krnov 82:69

Domácí měli výborný nástup a po první čtvrtině vedli o 15 bodů. Výrazné vedení jako by Pečky uspokojilo, hosté hru vyrovnali a do přestávky snížili náskok domácích na 12 bodů.

Třetí čtvrtina vyzněla opět jasně pro Pečky a prakticky rozhodla o jejich výhře. V posledním hracím období domácí basketbalistky polevily zejména v obranné činnosti a Krnov toho využil ke zkorigování výsledku.

Body: L. Šípová 21, Novotná 19, Pumprlová 13, Bičišťová 9, Kracíková 8, Nováková 4, Břízová 4, Mazurová 2, Šafaříková 2. Šestky: 28/21. Trojky: 7. Fauly: 13:17. Čtvrtiny: 30:15, 19:22, 24:8, 9:24.

Sokol Pečky – SBŠ Ostrava 63:82

Ostravské basketbalistky měly od počátku utkání vedení na své straně. Domácím se příliš nedařilo. Pečky naznačily svoje možnosti až ve třetí čtvrtině, kdy se jim podařilo snížit dvacetibodový náskok soupeřek na 10 bodů.

Na zlepšený výkon ale domácí hráčky v poslední čtvrtině nenavázaly. Pohyblivější, důraznější a rychlejší Severomoravanky bez větších problémů ovládly závěr zápasu a odvážejí si z Peček důležité vítězství.

Body: Bičišťová 15, Kracíková 14, Břízová 10, Mazurová 8, Šafaříková 7, Nováková 6, Pumprlová 3. Šestky: 18/13. Trojky: 4. Fauly: 21:20. Čtvrtiny: 12:22, 16:24, 24:16, 11:20.