Futsalisté SKP Kolín poskočili na druhé místo

Kladno – V dalším kole krajského futsalového přeboru si hráči SKP Kolín tentokrát poradili s mladým týmem FC O.K Kladno 9:3.

12.11.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Šimr

Na jeho palubovce ho rozstříleli rozdílem třídy a posunuli se tak v tabulce už na druhé místo. Hvězdou utkání byl hostující hráč Rejthárek, který dal pět gólů.

„Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně, ale přesto jsme šli první do vedení. Domácím se ale vždy brzy podařilo vyrovnat, a tak to bylo až do skóre 3:3. Pak jsme se ujali vedení gólem agilního Rejthárka, jenže domácí nás přitlačili a pohybem byli aktivnější," uvedl hrající trenér Michal Škopek.

Naštěstí v poslední vteřině prvního poločasu dokázal gólem přes celé hřiště skórovat veterán klubu Škopek a tím jeho tým uskočil na 5:3. Domácí pro zkorigování výsledku okamžitě od počátku druhé půle nastoupili do power-play, tedy hry bez brankáře, ale Kolín si i s touto situací poradil.

„Nám se podařilo celý druhý poločas přesile vzdorovat a naopak jsme z brejků dokázali těžit a přidat vítězné góly," potěšilo Škopka.

Branky: Rejthárek 5, Funda, Škopek, Vacek, Šváb. Poločas: 3:5.
Sestava: Kubrycht – Škopek, Šváb, Vacek, Macháček – Funda, Seifert, Slezák, Rejthárek – Kloboučník.

12.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Kontejnerové třídy postaví do poloviny srpna

Hokejisté Žabonos opět poslední únorový pátek organizovali v kolínském městském společenském domě ples Nosatých.
95

Hokejisté na svém plese tentokrát netančili

OBRAZEM: Vítr utrhl plechy ze střechy, zasahovali hasiči

Kolín – Několik plechů strhl páteční silný vítr ze střechy rozlehlé budovy bývalé okresní vojenské správy. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči se s pomocí zdvižné plošiny vypravili vzhůru, utržené plechy upevnili a vše zkontrolovali. Několik hodin byla kvůli bezpečnosti chodců i motoristů uzavřená část Náměstí Republiky a chodník podél budovy směrem k sokolovně.

KRÁTCE: Kam za zábavou a kulturou?

Přinášíme vám přehled toho, co se chystá na Kolínsku.

Právě jsme se narodili

Kolínsko - Díky vstřícnosti kolínské porodnice Vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších obyvatel Kolínska. Každý týden zajíždíme do kolínské nemocnice a fotíme nově narozená miminka.

Silnice jsou po zimě rozbité, oprav se dočkají už na jaře

Letošní zima napáchala na středočeských silnicích škody za stovky milionů korun. Ani Kolínsko v tomto není žádnou výjimkou. Kraj tak musí na náročné opravy využít i svoje vnitřní rezervy. Vedení hejtmanství už přislíbilo, že uvolní mimořádnou částku 120 milionů korun z přebytku hospodaření.