VYBERTE SI REGION

Futsalisté SKP Kolín poskočili na druhé místo

Kladno – V dalším kole krajského futsalového přeboru si hráči SKP Kolín tentokrát poradili s mladým týmem FC O.K Kladno 9:3.

12.11.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Šimr

Na jeho palubovce ho rozstříleli rozdílem třídy a posunuli se tak v tabulce už na druhé místo. Hvězdou utkání byl hostující hráč Rejthárek, který dal pět gólů.

„Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně, ale přesto jsme šli první do vedení. Domácím se ale vždy brzy podařilo vyrovnat, a tak to bylo až do skóre 3:3. Pak jsme se ujali vedení gólem agilního Rejthárka, jenže domácí nás přitlačili a pohybem byli aktivnější," uvedl hrající trenér Michal Škopek.

Naštěstí v poslední vteřině prvního poločasu dokázal gólem přes celé hřiště skórovat veterán klubu Škopek a tím jeho tým uskočil na 5:3. Domácí pro zkorigování výsledku okamžitě od počátku druhé půle nastoupili do power-play, tedy hry bez brankáře, ale Kolín si i s touto situací poradil.

„Nám se podařilo celý druhý poločas přesile vzdorovat a naopak jsme z brejků dokázali těžit a přidat vítězné góly," potěšilo Škopka.

Branky: Rejthárek 5, Funda, Škopek, Vacek, Šváb. Poločas: 3:5.
Sestava: Kubrycht – Škopek, Šváb, Vacek, Macháček – Funda, Seifert, Slezák, Rejthárek – Kloboučník.

12.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Příběh bezdomovce: Liborovi zničila život závislost na alkoholu a hazardu

Vánoce na tvrzi v Nebovidech 2016

Dobrovolníci na tvrzi pracují i v mrazech

V Cerhenicích rozšířili školní družinu

Cerhenice – Školní družinu rozšířili nově v Cerhenicích. Městys a škola pozvaly maminky, babičky či sourozence žáků, aby se podívali, v jak pěkných prostorách budou děti trávit čas.

Tanečníci se sejdou na Zámecké, v Kouřimi je konference

Kolínsko - Na Zámecké se bude soutěžit v tanci, Kouřimští se připravují na konferenci o odpadech a v Pečkách je naplánovaná přednáška.