Futsalisté se rozloučili se sezonou výhrou

KOLÍN - Vítězstvím zakončili futsalisté SKP Kolín letošní ročník divizní skupiny A. Na domácím hřišti porazili čtvrtý tým tabulky, Selp Praha B.

10.4.2007

Obranou soupeře se prodíral Petr Váňa.Foto: DENÍK/Michal Bílek

SKP Kolín - Selp Praha B 8:4

Utkání mělo velmi solidní úroveň, hrál se rychlý futsal s mnoha brankovými příležitostmi na obou stranách. Hned v 1. min. otevřeli skóre hosté, následně na to musel domácí Rumpli krýt další tři slibné příležitosti Selpu. Na další šanci, kterou domácí po nepřesné rozehrávce hostům darovali, nedokázal již zareagovat. Domácí sice postupně zvyšovali svou aktivitu, ale hostující gólman byl k nepřekonání. Až ve 14. min. po pěkné kombinaci Slezák - Hovorka, druhý jmenovaný snížil na 1:2 a dal tak důležitý kontaktní gól. Zlom hry a i celého utkání přišel v závěru prvního poločasu, kdy domácí po pěkných akcích dokázali během dvou minut otočit skóre na 4:2.

Druhý poločas už byl v režii domácích futsalistů, kteří po zbytek hry kontrolovali jeho vývoj. Především v závěru hry, kdy hostům postupně docházeli fyzické síly, se kolínští hráči střelecky prosadili a zaslouženě zvítězili.

Sestava a branky SKP Kolín: Rumpli - Pangrác, Vacek 1, Souček 3, T. Hovorka 3, Slezák, Váňa 1. Poločas: 4:2.

10.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Izraelský velvyslanec David Meron patřil  k nejvzácnějším hostům, kteří uvedli do života novou výstavu v prostorách kolínské synagogy.
51

Výstavu v synagoze zahájil kromě jiných i izraelský velvyslanec

Na účastníky půlmaratonu KVOK čeká památeční medaile.
3

V neděli poběží závodníci půlmaraton v Kolíně

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.

Na zbytečný podchod upozornila vernisáž i jeho vymalování na bílo

Kolín – Donedávna barvami a grafity hýřící podchod pod kolínskou Jaselskou ulicí dostal bílou barvu, bíle je namalovaná i jeho podlaha. Vše je dílem výtvarnice Elišky Králové a pomocníků v rámci studentského Majálesu, v sobotu po poledni se pak uskutečnila vernisáž.

Právě jsme se narodili

Kolínsko - Díky vstřícnosti kolínské porodnice Vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších obyvatel Kolínska. Každý týden zajíždíme do kolínské nemocnice a fotíme nově narozená miminka.

Cestovatel Jiří Kolbaba provedl ve své diashow návštěvníky celou planetou

Kolín – Po dávno rozjeté plesové sezoně a úterním startu koncertů vážné muziky v rámci Kruhu přátel hudby se rozjel i letošní další kulturní program v Městském společenském domě v Kolíně. Zahájil jej osobitý cestovatel Jiří Kolbaba svým nejdelším představením nazvaným Fotograf na cestách – splněný sen trvajícím téměř dvě a půl hodiny.