Brno B – Sokol Pečky 65:71

Na úvod sezony se hrál kvalitní basketbal. Po vyrovnané první čtvrtině získaly Pečky až sedmnáctibodový náskok. Brňanky, které měly více hráček na střídání a tím i více sil, v závěru mohutně dotahovaly. V dramatické koncovce však Pečky těsný náskok uhájily. V pečeckém kolektivu se představily i dvě nové tváře, bývalé hráčky Kolína Markéta Taucová a Lucie Horáková. Obě prokázaly, že budou posilami a výrazně se podílely na úspěšném vykročení Peček do soutěže.

Body: E. Šípová 30, Katrnošková 17, Horáková 10, Taucová 5, Curýová 4, A. Frohlichová 3, Mazurová 2. Čtvrtiny: 15:14, 15:24, 14:17, 21:16. Šestky: 21/12:21/14, trojky: 2:5, fauly: 19:24.

Kyjov – Sokol Pečky 39:64

Utkání postrádalo tempo a ani příliš pohledných akcí k vidění nenabídlo. Domácím basketbalistkám celý zápas vůbec nevycházela střelba. Zvláště to bylo patrné ve druhé čtvrtině, kdy zaznamenaly pouhých šest bodů. Hostující družstvo střelecké nemohoucnosti Kyjova využilo a získalo do přestávky šestnáctibodový náskok. I po změně stran byly Pečky lepším družstvem, přesněji zakončovaly protiútoky a navýšily vedení až na rozdíl 26 bodů. V závěrečné čtvrtině se hráčky Peček snažily kontrolovat hru a udržet výrazný bodový rozdíl ve svůj prospěch. To se jim bez větších problémů podařilo.

Body: Horáková 17, Mazurová 13, E. Šípová 12, Taucová 11, Katrnošková 4, Curýová 3, A. Frohlichová 2,Cempírková 2. Čtvrtiny: 13:17, 6:18, 10:20, 10:9. Šestky: 21/11:24/15, trojky: 2:4, fauly: 24:24.