VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: TÝNEC NAD LABEM

V Týnci nad Labem zvítězili nezávislí, získali deset křesel

Týnec nad Labem - Deset mandátů z jedenácti získalo v komunálních volbách sdružení Týnec nad Labem 2014, pro které hlasovalo 84,53 procenta voličů. To nezávislým kandidátům zajistilo většinu křesel v zastupitelstvu města.

V Týnci budou bojovat o přízeň voličů dvě strany

Týnec nad Labem - Celkem dvacet dva kandidátů se utká o přízeň voličů v komunálních volbách do městského zastupitelstva v Týnci nad Labem.

V Týnci zbývá postavit ještě čtyři kilometry kanalizace

Týnec nad Labem - Jedna z největších investičních akcí Týnce nad Labem směřuje do zdárného konce.

Týnec nad Labem dokončuje kanalizaci, poslouží 1800 lidem

Týnec nad Labem - Stavba kanalizace v Týnci nad Labem a přilehlých obcích pokračuje do zdárného konce.

Krakovany oslavily 770 let od svého založení

Krakovany - Kolem 250 obyvatel se přišlo podívat, pobavit, popovídat, zatancovat, zkrátka zapojit se do oslav 770 let od založení obce. Oslavovalo se posezením v restauraci, prohlídkou školy a školky, nechyběla slavnostní bohoslužba s vystoupením dětí z místní základní školy a pěveckého souboru z Trnávky atd.

Peníze na boj se zločinem získá i Týnec nad Labem

Kolínsko - Podaří se tentokrát zastavit narůstající vlnu kriminality na Kolínsku? Možná pomůže téměř pět milionů, které středočeská města získají od státu na prevenci kriminality.

Týnec revitalizuje rameno Labe

Týnec nad Labem - Revitalizované mrtvé rameno Labe nabídne lidem zajímavou procházku.

Týnec chce zatočit s kriminalitou

Týnec nad Labem - Na kriminalitu si chtějí posvítit v Týnci nad Labem. Vedení města totiž plánuje vybudovat kamerový systém, který by dohlédl zprvu hlavně na centrum města, později by se rozšířil i do dalších lokalit. Levně to ale nevyjde.

Soutěžilo spolu třicet druhů sekaných

Týnec n. L. – Již devátý rok se v hotelu na týneckém náměstí konalo mistrovství v pečení sekané. Letošní počet kulinářských kousků nepřekonal rekord z roku 2012, kdy se sešlo 32 soutěžících, ale bylo to o chlup. K posouzení o nejlepší sekanou se ucházelo 30 krásných buclatých sekaných.

FOTO: Na Rockovém Týnci hrálo devět kapel různých žánrů

Týnec nad Labem – Nakonec devět kapel různých rockových odnoží vystoupilo v sobotu v týneckém areálu Ostrov na festivalu pojmenovaném Rockový Týnec, který pravidelně organizuje místní městský úřad.

NAŠÍM OBJEKTIVEM: Týnecký mazec posedmé

Týnec nad Labem – Posedmé uspořádala týnecká metalová kapela Elysium v místním letním parketu na Ostrově festival tvrdé hudby pojmenovaný Týnecký mazec.

FOTO: Ochutnávka Kmochova Kolína pro obyvatele Týnce

Týnec nad Labem - Ochutnávku tónů letošního jubilejního 50. ročníku Kmochova Kolína mohli tradičně okusit i obyvatelé okolních měst, kam orchestry se svými skladbami vyjely.

Likviduje někdo v okolí ulice Majerové zvířata?

Týnec n. L. - Někdo to řeší tak, že už dokonce i kočku vodí po ulici na vodítku. Důvod? Lidé se obávají, že jejich domácí mazlíčky v okolí někdo zabíjí. V jedné rodině přišli už o šest koček, většina zmizela beze stopy.„Hledal jsem po silnici, díval se do příkopů, nic. Jako by se do země propadla," popisuje majitel jeden z případů.

Plameny zničily celou budovu, nafta se naštěstí nevznítila

Lžovice – Několikamilionovou škodu způsobil požár v areálu dopravní společnosti ve Lžovicích. Plameny zničily administrativní budovu, jež zároveň sloužila i ke skladovacím a ubytovacím účelům.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies