VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY

Konojedští pořídili zahradní traktůrek, květináče i nové lavičky

Konojedy - Novotou se pyšní nejen zrekonstruovaný obecní úřad, ale také prostranství před budovou. „Nyní máme staticky zajištěnou budovu obecního úřadu a pět nových laviček, které nahradily ty poškozené," řekla starostka obce Michaela Růžičková.

FOTO, VIDEO: Dětský karneval v Jevanech

Jevany – Sdružení Tudyznudy uspořádalo v sobotu odpoledne už třetí dětský karneval. A těšil se hojné účasti, přišly desítky dětí v doprovodu rodičů, prarodičů, tetiček, kamarádů.

Černokostelecké trápí průjezd kamionů městem

Kostelec n. Č. l. - Občany, zejména v Kutnohorské ulici, trápí průjezd kamionů městem. Bojují proti nim již řádku let. Řešení situace však není jednoduché.

Přerušili jednání, budou pokračovat

Kostelec n. Č. l. - Zastupitelé Kostelce nad Černými lesy přerušili své jednání, které se konalo 21. ledna od 18.00 hodin.

Černokostelečtí chtějí pomocí výborů řešit témata a problémy

Kostelec n. Č. l. - Černokostelečtí mají zájem řešit taková témata a problémy, o kterých v minulosti málokdo věděl, případně se jimi nikdo nezabýval.

V Kostelci pořadím kandidátů míchaly preferenční hlasy

Kostelec n. Č. l. – Celkem sedm subjektů se účastnilo komunálních voleb v Kostelci nad Černými lesy a každý ze subjektů bude mít v zastupitelstvu města svého zástupce.

Bigbeat pro Maxima se rozezní už tento pátek od šesti hodin

Kostelec n. Č. l. - Už tento pátek se sejdou rockoví nadšenci, aby svou přítomností na koncertě několika kapel z Černokostelecka podpořili nemocného tříletého chlapce, který se narodil s mnoha vývojovými vadami.

Opravují rozbité vozovky

Vyžlovka/ Jevany  - V obou obcích čekají v současné době na řidiče dopravní komplikace. Zatímco na Vyžlovce by mělo být rychle hotovo, Jevany čeká delší uzavírka. V těchto dnech dochází k pracím spojeným s opravou vozovky ve Skalské ulici na Vyžlovce.

O Keramický den byl velký zájem

Kostelec n. Č. l. - Už po šestadvacáté se sjeli všichni keramici do Kostelce nad Černými lesy, aby nabídli svou keramiku návštěvníkům místního náměstí.

Černokostelečtí skauti mají po více jak 70 letech vlastní základnu

Kostelec nad Černými lesy /FOTOGALERIE/ - Den po svátku sv. Jiří - patrona skautů, se v Kostelci nad Černými lesy po více jak 70. letech podařilo skautům slavnostně otevřít vlastní Skautský dům. Za velké účasti členů střediska a přizvaných hostů byla nová skautská základna požehnána místním farářem.

FOTO: Kostelecké Kolvětrání

Kostelec n. Č. l. – Na osm desítek účastníků se v sobotu sjelo na tradiční jarní Kolvětrání. Pojedenácté už ho pořádá občanské sdružení Asanace, tentokrát společně se Středočeskou ovocnářskou unií. Takže sobotní akce se nesla s podtitulem Slavnost květů.

Z Konojed do Kostelce je uzavírka

Černokostelecko -  Silnice II/ 108 (ulice Komenského v Kostelci nad Černými lesy) je uzavřená. Jedná se o zhruba stometrový úsek. Silnice je však uzavřená úplně a proto je stanovená objízdná trasa.

Černokostelečtí zastupitelé schvalovali změnu v názvu

Kostelec n. Č. l. – Zastupitelé města se na svém zasedání opět zabývali změnou v názvu města.

Nezájem o studium má zmenšit soutěž

Kostelec n. Č. l. – Žáci osmých a devátých tříd si v Kostelci užili přírodovědnou soutěž. Letos se konal již 5. ročník této mezi žáky populární akce, ve které prokazují nejen teoretické znalosti z hodin fyziky a chemie, ale i praktické dovednosti získané v laboratorních cvičeních.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení