VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KOLÍN

Atletičtí žáci a žákyně vstoupili výborně do přeboru kraje

Kolín - Více než tři stovky starších žáků a žákyň se sešly na 1. kole přeboru Středočeského kraje na vlašimském stadiónu. Výborně si vedly oba kolínské celky, když žáci s přehledem zvítězili a dívky, které postrádaly svou nejlepší závodnici Natálii Olivovou, obsadily druhou příčku.

Roman Hošek a Lukáš Seifert suverénně ovládli míčový pětiboj

Velký Osek – Již třetí ročník pětiboje Jiřího Krampola se uskutečnil ve sportovním areálu ve Velkém Oseku. Vylosované dvojice se poměřily v pěti sportovních disciplínách.

Parkovací karty v Kolíně prudce zlevní

Kolín – Rada města schválila změny u parkovacích karet typu A a B. Nově budou moci být vydávány i přenosné parkovací B karty pro podnikatele, kteří provozují ubytovací služby v historické zóně. Dosud bylo možné vydat kartu jen na registrační značku, což samozřejmě ubytovatelům působilo problémy s parkováním jejich hostů.

Den proti rakovině se zaměřil na onemocnění hlavy a krku

Kolínsko /FOTOGALERIE/ - Žlutá květina je již mnoho let symbolem boje proti rakovině. Letos tomu není jinak. Na ulici už nyní můžete potkat mnoho lidí, kterým není boj s rakovinou lhostejný a zakoupili si květ s tentokrát modrou stužkou.

Výběr OFS Kolín se probojoval na republikové finále

Kolín – Skvělého úspěchu dosáhl fotbalový okresní výběr kategorie U12 (hráči ročníku 2005 a mladší), který zvítězil na krajském finále meziokresní soutěže v Poděbradech a postoupil na republikové finále do Prahy.

Dorostenci i junioři vítězně, juniorky v problémech

Kolín - Kolínské týmy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek vstoupily do letošního přeboru Středočeského kraje v atletice. Ambice na postup do mistrovství Čech, kam z prvních tří kategorií postupují vždy prvá dvě družstva a mezi dorostenkami pouze vítěz, měly oba celky chlapců a juniorky.

OBRAZEM: Legiovlak zastavil v Kolíně

Kolín - Legiovlak, který je projektem Československé obce legionářské, připomíná 100. výročí boje československých legií za samostatný stát. V Legiovlaku, který má třináct vagonů si můžete prohlédnout jak vypadal běžný příbytek vojáků.

FOTO: Mládežnický fotbal ve výsledcích

Kolín – Fotbalové mládežnické týmy z Kolínska mají za sebou další kolo ve svých soutěžích. A jak si vedly?

Cyklotour se letos poprvé odehrála na ostrově

Kolín /FOTOGALERIE/ – Dětské cyklistické závody se letos poprvé uskutečnily na Kmochově ostrově. Kdo přišel včas, mohl si trať projet pod vedením trenérů z profesionálního Expres CZ Scott Teamu Kolín. Za své úsilí děti dostaly sladkou odměnu i diplomy, odměnou byl i skvělý zážitek.

Úžasná sezona volejbalisty Marka Šotoly. Je mistrem Evropy

České Budějovice, Kolín /ROZHOVOR/ – Před sezonou věděl jen málokdo, že v Českých Budějovicích vyrůstá šikovný volejbalový univerzál. Jenomže na konci extraligového ročníku 2016/17 se Jihostroji postupně zranili Chilan Gevert a Američan Hackworth a naskočit musel teprve sedmnáctiletý benjamínek. Marek Šotola, syn legendárního blokaře Miroslava, který má kořeny v Kolíně.

Cihlář s Hrstkou do čela

Kolín – Víkendové kolo okresního přeboru ve fotbale změnilo pořadí na čele ve dvou sledovaných statistikách. Cihlář z Peček udržel popáté v sezoně čisté konto, kanonýr Hrstka se díky dvěma gólům dostal do vedení mezi střelci.

OKRES: První Bečváry nestačily na poslední Zásmuky

Kolín - Do konce sezony v okresním přeboru zbývá odehrát ještě šest kol, ale už nyní se rýsuje postupující tým. Fotbalisté Bečvár mají na čele třináctibodový náskok na druhé Žiželice a Jestřabí Lhotu, ta má však zápas k dobru. Zatímco o postupujícím je téměř jasno, na konci to bude bitva do posledního kola. V ohrožení jsou týmy od šestého místa níž.

Fotbalový klub FK Kolín hledá nové talenty

Kolín – Fotbalový klub FK Kolín hledá nové talenty. Nábor dětí ročníku 2011 a 2012 (fotbalová školička) a 2006 až 2011 (přípravka) se uskuteční dnes (úterý 9. května) od 18 hodin na hlavním hřišti FK Kolín.

Magická hranice tentokrát odolala

Kolín – Do třetice to už nevyšlo. Žádný z fotbalistů vyšších soutěží (divize – I. B třída) nedokázal pokořit magickou hranici tří gólů. Nejblíž k tomu měli Ružinský a I. Procházka (oba Radim), kteří se trefili dvakrát.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies