Pečky neztratily ani jeden bod

Poděbrady – V Poděbradském hokejovém poháru, soutěži amatérských hráčů, bylo odehráno třetí kolo.

23.10.2014

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vlastimil Leška

Mochov proti Pečkám zaspal začátek zápasu a i když Mochovští ve třetí třetině mocně dotahovali, na body to nestačilo. Pátečtí „rutinéři" nestačili na „mladé pušky"
z týmu nymburských Hokejek a připsali si první porážku
v soutěži. Běchovice nečekaně potrápily nymburské Hornety. I přes prohranou závěrečnou třetinu dokázal ale nymburský tým vítězství uhájit. Outsider soutěže Phantoms Lysá nad Labem neměl proti v pohodě hrajícímu týmu Tsunami žádnou šanci a odnesl si dvacetigólový příděl.

Podobně jednoznačně se vyvíjelo utkání mezi lídrem soutěže ze Svatbína proti poděbradským Buldokům. Protože si však brankář Buldoků stěžoval na bolesti třísel, bylo utkání po dvou odehraných třetinách ukončeno.

V dohrávce druhého kola si Hokejky s chutí zastříleli proti Běchovicím, které nekladly favoritovi soutěže velký odpor.

Výsledky 3. kola: Mochov – Pečky 6:8 (2:5, 1:3, 3:0), Pátek – Hokejky 2:8 (0:4, 1:2, 1:2), Běchovice – Hornets 4:6 (1:3, 0:2, 3:1), Phantoms Lysá – Tsunami 1:20 (1:7, 0:7, 0:6), Buldoci – Svatbín 1:13 (0:4, 1:9, po 2. třetině ukončeno pro zranění brankáře Buldoků), Brkouni – Český Brod (odloženo). Dohrávka 2. kola: Hokejky – Běchovice 14:1 (5:0, 5:0, 4:1).
Los 4. kola: Buldoci – Hokejky (so 12:15), Pátek – Český Brod (so 14:30), Phantoms Lysá – Hornets (so 16:45), Mochov – Brkouni (so 19:00), Běchovice – Pečky (ne 19:30), Svatbín – Tsunami (út 14:15).

1. Svatbín⋌ 3 3 0 0 41:5   9
2. Hokejky⋌ 3 3 0 0 35:5   9
3. Pečky⋌ 3 3 0 0 24:12  9
4. Tsunami⋌ 3 2 0 1 37:10  6
5. Hornets⋌ 3 2 0 1 25:15  6
6. Pátek⋌ 3 2 0 1 13:14  6
7. Běchovice⋌ 3 1 0 2 12:22  3
8. Buldoci⋌ 3 1 0 2 13:34  3