VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, víkend 20. a 21. března

Střední Čechy - Hokejové mládežnické soutěže definitivně svoji sezonu završily posledním kolem. I v něm se středočeská družstva, jak v extralize mladšího dorostu, tak v žákovské lize snažila posbírat ještě nějaké body, které by změnily jejich umístění. To se ale nenaplnilo v extralize mladšího dorostu, kde všichni Středočeši nezískali ani bod. PZ Kladno dokonce musí soutěž z posledního místa opustit.

24.3.2010
SDÍLEJ:

IlustračníFoto:

EXTRALIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Západ
35. kolo:
HC Kladno – Plzeň 3:4 po nájezdech, Letňany – PZ Kladno 7:5, Písek – Litvínov 8:3, K. Vary – Slavia Praha 7:4, Chomutov – Ústí n. L. 2:1.

1. Plzeň 36 29 3 0 4 229:88 93
2. Litvínov 36 21 2 0 13 154:151 67
3. HC Kladno 36 17 4 5 10 140:115 64
4. Písek 36 18 3 4 11 147:121 64
5. Karlovy Vary 36 15 1 7 13 110:113 54
6. Ústí n. L. 36 12 5 4 15 107:118 50
7. Chomutov 36 12 3 4 17 140:164 46
8. Slavia Praha 36 11 5 0 20 125:134 43
9. Letňany 36 12 1 3 20 92:138 41
10. PZ Kladno 36 3 3 3 27 88:190 18

Skupina Střed
35. kolo:
Jihlava – BK Mladá Boleslav 6:1, Kometa Brno – Hradec Králové 6:2, Pardubice – Sparta Praha 2:7, Havlíčkův Brod – HC Mountfield 2:1, Liberec– Třebíč 6:0.

1. Sparta Praha 36 28 4 1 3 172:68 93
2. HC Mountfield 36 22 4 0 10 175:102 74
3. Jihlava 36 17 7 2 10 164:143 67
4. Brno 36 21 0 3 12 123:95 66
5. Liberec 36 19 1 3 13 119:122 62
6. Hr. Králové 36 16 1 3 16 117:105 53
7. Ml. Boleslav 36 14 1 3 18 115:127 47
8. Pardubice 36 11 2 1 22 127:151 38
9. Havl. Brod 36 9 1 3 23 102:138 32
10. Třebíč 36 1 1 3 31 56:219 8

ŽÁKOVSKÁ LIGA

Skupina A – konečné tabulky

8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
1. Ústí n. L. 20 13 2 5 119:66 28
2. Karlovy Vary 20 12 3 5 102:79 21
3. Litvínov 20 13 0 7 132:96 26
4. Kadaň 20 11 2 7 111:97 24
5. HC Kladno 20 4 3 13 63:95 11
6. Chomutov 20 1 2 17 49:133 4

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
1. Karlovy Vary 20 17 2 1 108:50 36
2. Ústí n. L. 20 10 4 6 98:70 24
3. Chomutov 20 10 4 6 92:76 24
4. Litvínov 20 11 1 8 125:98 23
5. HC Kladno 20 2 5 13 60:87 9
6. Kadaň 20 1 2 17 52:154 4

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
1. Kadaň 20 17 0 3 136:53 34
2. Litvínov 20 14 1 5 148:70 29
3. HC Kladno 20 13 0 7 133:73 26
4. Karlovy Vary 20 10 2 8 152:97 22
5. Ústí n. L. 20 2 3 15 47:134 7
6. Chomutov 20 0 2 18 38:227 2

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
1. Litvínov 20 20 0 0 186:24 40
2. Chomutov 20 11 1 8 117:110 23
3. Karlovy Vary 20 10 3 7 108:103 22
4. HC Kladno 20 9 1 10 83:90 19
5. Kadaň 20 4 0 16 60:136 8
6. Ústí n. L. 20 3 1 16 48:139 7

Skupina B – konečné tabulky

8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Mountfield – Písek 5:0, Slavia Praha – Plzeň 2:1, Tábor – Sparta Praha 4:5. Dohrávka: Sparta Praha – Písek 10:1.
1. Sparta Praha 20 13 2 5 130:66 28
2. Slavia Praha 20 11 3 6 57:47 25
3. Plzeň 20 11 2 7 104:68 24
4. HC Mountfield 20 9 4 7 83:68 22
5. Písek 20 6 2 12 48:95 14
6. Tábor 20 3 1 16 52:129 7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
PZ Kladno – Veselí n. L. 14:0, Hvězda Praha – Jindřichův Hradec 5:3, HC Příbram – Třemošná 2:6. Dohrávky: PZ Kladno – Jindřichův Hradec 2:4, Hvězda Praha – HC Příbram 10:3.
7. Hvězda Praha 20 16 1 3 124:55 33
8. Třemošná 20 10 6 4 81:73 26
9. PZ Kladno 20 10 4 6 95:55 24
10. J. Hradec 20 8 2 10 89:94 18
11. Veselí n. L. 20 5 1 14 49:95 11
12. HC Příbram 20 4 0 16 70:138 8

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Mountfield – Písek 9:3, Slavia Praha – Plzeň 2:8, Tábor – Sparta Praha 0:5. Dohrávka: Sparta Praha – Písek 13:3.

1. Sparta Praha 20 15 1 4 100:59 31
2. Plzeň 20 13 1 6 114:53 27
3. HC Mountfield 20 13 1 6 98:51 27
4. Slavia Praha 20 9 2 9 77:77 20
5. Tábor 20 5 0 15 37:93 10
6. Písek 20 2 1 17 34:127 5

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
PZ Kladno – Veselí n. L. 6:3, Hvězda Praha – Jindřichův Hradec 3:3, HC Příbram – Třemošná 0:5. Dohrávka: Hvězda Praha – HC Příbram 8:6, PZ Kladno – Jindřichův Hradec 4:2.

7. Hvězda Praha 20 15 2 3 126:54 32
8. PZ Kladno 20 15 1 4 116:59 31
9. Třemošná 20 13 1 6 98:70 27
10. HC Příbram 20 7 0 13 101:127 14
11. Jindř. Hradec 20 4 3 13 77:102 11
12. Veselí n. L. 20 2 1 17 39:145 5

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Písek – HC Mountfield 2:11, Plzeň – Slavia Praha 6:2, Sparta Praha – Tábor 7:1. Dohrávky: Plzeň – Sparta Praha 8:3, Sparta Praha – HC Mountfield 16:4.

1. Plzeň 20 18 0 2 151:41 36
2. Sparta Praha 20 17 0 3 175:55 34
3. Tábor 20 10 1 9 78:71 21
4. HC Mountfield 20 5 2 12 70:127 12
5. Slavia Praha 20 6 0 14 50 :124 12
6. Písek 20 2 1 17 36:152 5

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Veselí n. L. – PZ Kladno 4:5, Třemošná – HC Příbram 8:0, Jindřichův Hradec – Hvězda Praha 6:0. Dohrávky: Jindřichův Hradec – PZ Kladno 9:2, HC Příbram – Hvězda Praha 2:1.

7. J. Hradec 20 18 1 1 145:42 33
8. Hvězda Praha 20 10 2 8 78:70 22
9. Třemošná 20 9 2 9 83:67 20
10. HC Příbram 20 9 2 9 70:87 20
11. Veselí n. L. 20 9 0 11 74:88 18
12. PZ Kladno 20 1 1 18 43:152 3

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Písek HC Mountfield 3:7, Plzeň – Slavia Praha 1:3, Sparta Praha – Tábor 8:1. Dohrávky: Plzeň – Sparta Praha 3:8, Sparta Praha – HC Mountfield 7:5.

1. Sparta Praha 20 18 0 2 180:43 36
2. Plzeň 20 15 2 3 111:28 32
3. HC Mountfield 20 8 3 9 87:77 19
4. Slavia Praha 20 7 1 12 58:97 15
5. Tábor 20 4 3 13 50:99 11
6. Písek 20 3 1 16 46:158 7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Veselí n. L. – PZ Kladno 7:5, Třemošná – HC Příbram 8:6, Jindřichův Hradec – Hvězda Praha 7:3. Dohrávky: Jindřichův Hradec – PZ Kladno 13:4, HC Příbram – Hvězda Praha 0:14.
7. Třemošná 20 17 0 3 131:69 34
8. J. Hradec 20 13 1 6 154:75 27
9. Hvězda Praha 20 12 0 8 127:93 24
10. PZ Kladno 20 8 0 12 128:144 16
11. Veselí n. L. 20 4 2 14 70:139 10
12. HC Příbram 20 4 1 16 70:160 9

Skupina C – konečné tabulky

8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Liberec – Pardubice 7:1, Hradec Králové – Mladá Boleslav 3:4, Letňany – SC Kolín 12:2.
1. Letňany 20 18 1 1 159:47 37
2. Hr. Králové 20 10 1 9 74:90 21
3. Liberec 20 12 0 8 92:81 24
4. Ml. Boleslav 20 7 2 11 70:86 16
5. SC Kolín 20 5 2 13 56:112 12
6. Pardubice 20 3 4 13 61:96 10

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Jablonec – Slavoj Velké Popovice 3:6, HC Benátky n. J. – Kobra Praha 4:8, Krkonoše – Dvůr Králové/Náchod 3:12.

7. V. Popovice 20 12 6 2 108:60 30
8. Kobra Praha 20 13 1 6 101:68 27
9. Dvůr Králové 20 12 1 7 105:74 25
10. Benátky n. J. 20 8 3 9 83:79 19
11. Krkonoše 20 5 2 13 61:119 12
12. Jablonec 20 2 3 15 65:123 7

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Liberec – Pardubice 3:9, Hradec Králové – Mladá Boleslav 8:5, Letňany – SC Kolín 6:4.

1. Hr. Králové 20 17 1 2 118:68 35
2. Pardubice 20 17 0 3 131:52 34
3. Ml. Boleslav 20 9 3 8 81:73 21
4. Letňany 20 6 3 11 57:87 15
5. Liberec 20 3 2 15 64:115 8
6. Kolín 20 3 1 16 62:118 7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Jablonec – Velké Popovice 1:4, Benátky n. J. – Krkonoše 5:9, Krkonoše – Dvůr Králové/ Náchod 3:3.

7. Krkonoše 20 14 3 3 113:65 31
8. Kobra Praha 20 12 3 5 105:83 27
9. V. Popovice 20 11 3 6 87:72 25
10. Dvůr Králové 20 9 3 8 101:80 20
11. Benátky n. J. 20 4 1 15 75:115 11
12. Jablonec 20 3 1 16 56:122 7

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Pardubice – Liberec 8:3, Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:4, SC Kolín – Letňany 5:10.
1. Letňany 20 18 1 1 127:54 37
2. Hr. Králové 20 15 1 4 123:58 31
3. Pardubice 20 10 1 9 100:91 21
4. SC Kolín 20 7 1 12 96:109 15
5. Ml. Boleslav 20 5 3 12 58:99 13
6. Liberec 20 1 1 18 50:143 3

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Velké Popovice – Jablonec 0:5, Kobra Praha – Benátky n. J. 2:8, Dvůr Králové /Náchod – Krkonoše 4:6.
7. Krkonoše 20 19 1 0 164:43 39
8. V. Popovice 20 11 2 7 141:78 24
9. Benátky n. J. 20 11 1 8 103:93 21
10. Jablonec 20 8 1 11 77:133 17
11. Dvůr Králové 20 5 0 15 73:110 10
12. Kobra Praha 20 3 1 16 47:148 7

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Pardubice – Liberec 3:2, BK Mladá Boleslav – Hr. Králové 8:3, SC Kolín – Letňany 1:4.
1. Letňany 19 16 1 2 155:43 33
2. Pardubice 19 14 2 3 125:66 30
3. SC Kolín 19 9 1 9 88:85 19
4. Ml. Boleslav 19 7 1 11 82:107 15

5. Hr. Králové 19 6 3 10 77:118 15
6. Liberec 19 1 0 18 56:164 2

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Velké Popovice – Jablonec 0:5, Kobra Praha – Benátky n. J. 3:13, Dvůr Králové /Náchod – Krkonoše 5:1.
7. Benátky n. J. 20 16 3 1 163:54 35
8. Dvůr Králové 20 16 1 3 172:51 33
9. Jablonec 20 9 2 9 98:142 20
10. Krkonoše 20 8 2 10 99:109 18
11. Kobra Praha 20 5 0 15 69:142 10
12. V. Popovice 20 2 0 18 47:150 4

Autor: Vlastimil Dudáček

24.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nabíjecí stanice pro elektrokola.

Kolín chce dobíjecí stanici pro elektromobily

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Kulturní tipy: vyrazíte na Otevřenou ulici?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí na Kolínsku.

Skanzen navštívilo už více než 19 tisíc lidí

Kouřim – Skanzen ukončil letošní letní sezónu dožínkami, jež pro něj byly zároveň premiérovým národopisným pořadem. „Měl jsem radost, protože do přípravy se zapojila řada našich zaměstnanců a také externích spolupracovníků, dožínky jsou personálně poněkud náročné na obsazení. Moc mile mě překvapilo, kolik lidí v dožínkovém průvodu umělo zpívat,“ zhodnotil Vladimír Rišlink, ředitel Regionálního muzea v Kolíně, pod které kouřimský skanzen spadá. 

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Region - Je to dýně a chutná trochu jako cuketa. Řeč je o patizonu, oblíbené letní zelenině zvláštního tvaru, která právě dozrává.  Pojďme si tedy představit několik receptů na její zpracování v kuchyni vyzkoušeli jste už třeba patizonový nákyp?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení