VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, víkend 13. a 14. března

Střední Čechy - Hokejové mládežnické soutěže vrcholí. Zatímco extraligoví junioři a starší dorostenci už bojují o co nejlepší umístění v play off, Extraliga mladšího dorostu, ale i všechny skupiny Žákovské ligy, měly na programu už předposlední kolo. A i v něm sbírala středočeská družstva další body, která jim mnohdy zajišťovala i lepší umístění v tabulce.

17.3.2010
SDÍLEJ:

IlustračníFoto:

EXTRALIGA STARŠÍHO DOROSTU

Play off – osmifinále
Jihlava – BK Mladá Boleslav 4:2, BK Mladá Boleslav – Jihlava 3:4 – stav série 0:2 postupuje Jihlava.
HC Kladno – České Budějovice 2:5, České Budějovice – HC Kladno 4:3 – stav série 2:0 postupují České Budějovice.

EXTRALIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Západ
35. kolo:
PZ Kladno – Písek 1:5, Litvínov – HC Kladno 5:8, Ústí n. L. – Letci Letňany 2:4, Slavia Praha – Chomutov 8:7, Plzeň – Karlovy Vary 5:1.

1. Plzeň 35 29 2 0  4  225:85   91
2. Litvínov 35 21 2 0 12  151:143  67
3. HC Kladno 35 17 4 4 10  137:111  63
4. Písek 35 17 3 4 11  139:118  61
5. Karlovy Vary 35 14 1 7 13  103:109  51
6. Ústí n. L. 35 12 5 4 14  106:116  50
7. Chomutov 35 11 3 4 17  138:163  43
8. Slavia Praha 35 10 5 0 20  120:134  40
9. Letňany 35 11 1 3 20   85:133  38
10. PZ Kladno 35  4 3 3 25   90:182  21

Skupina Střed
35. kolo:
BK Mladá Boleslav – Liberec 4:2, Třebíč – Kometa Brno 0:2, HC Mountfield – Dukla Jihlava 4:7, Sparta Praha – Havlíčkův Brod 6:1, Hradec Králové – Pardubice 5:2.

1. Sparta Praha 35 27 4 1  3  165:66   90
2. HC Mountfield 34 21 4 0  9  169:98   71
3. Jihlava 35 16 7 2 10  158:142  64
4. Brno 35 20 0 3 12  117:93   63
5. Liberec 35 18 1 3 13  113:122  59
6. Hr. Králové 35 16 1 3 15  115:99   53
7. Ml. Boleslav 34 14 1 3 16  112:116  47
8. Pardubice 35 11 2 1 21  125:144  38
9. Havl. Brod 35  8 1 3 23  100:137  29
10. Třebíč 35  1 1 3 30   56:213   8

ŽÁKOVSKÁ LIGA

Skupina A

8. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
HC Kladno – Ústí n. L. 4:4, Chomutov – Litvínov 3:9, Karlovy Vary – Kadaň 4:4.
31. kolo: HC Kladno – Chomutov 3:0, Ústí n. L. – Karlovy Vary 5:6, Kadaň – Litvínov 5:6.

1. Ústí n. L. 19 13 2  4  116:62  28
2. Karlovy Vary 19 11 3  5   95:79  25
3. Litvínov 19 12 0  7  128:93  24
4. Kadaň 19 10 2  7  101:94  22
5. HC Kladno 19  4 3 12   63:88  11
6. Chomutov 19  1 2 16   46:133  4

Finále o 7. až 12. místo
31. kolo:
Děčín – Most 0:5, Klášterec n. O. – Litoměřice 5:5.

7. Klášterec n. O. 19 15 2  2  137:64   32
8. Teplice 19 11 3  5   92:62   25
9. Most 19 11 0  8   90:72   22
10. Litoměřice 18  4 4 10   49:90   12
11. Sokolov 18  3 5 10   65:101  11
12. Děčín 19  3 4 12   63:107  10

7. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
HC Kladno – Ústí n. L. 1:6, Chomutov – Litvínov 8:3, Karlovy Vary – Kadaň 8:1.
31. kolo: HC Kladno – Chomutov 3:4, Ústí n. L: – Karlovy Vary 2:3, Kadaň – Litvínov 2:13.

1. Karlovy Vary 19 16 2  1  103:49  34
2. Ústí n. L. 19 10 4  5   95:64  24
3. Chomutov 19  9 4  6   87:72  22
4. Litvínov 19 10 1  8  119:95  21
5. HC Kladno 18  1 5 12   54:79   7
6. Kadaň 18  1 2 15   45:144  4

Finále o 7. až 12. místo
31. kolo:
Děčín – Most 4:9, Teplice – Klášterec n. O. 3:3.

7. Most 19 15 1  3  139:79   31
8. Litoměřice 18 12 2  4  147:69   26
9. Děčín 19  9 1  9   92:80   19
10. Klášterec n. O. 19  9 1  9  110:114  19
11. Sokolov 18  6 1 11  85:142  13
12. Teplice 19  1 2 16   49:138   4

6. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Ústí n. L. – HC Kladno 2:9, Litvínov – Chomutov 9:3, Kadaň – Karlovy Vary 5:3.
31. kolo: Chomutov – HC Kladno 2:8, Karlovy Vary – Ústí n. L. 7:4, Litvínov – Kadaň 6:5.

1. Kadaň 18 15 0  3  117:53  28
2. Litvínov 19 13 1  5  142:70  27
3. HC Kladno 19 12 0  7  125:70  24
4. Karlovy Vary 19 10 2  7  149:88  22
5. Ústí n. L. 19  2 3 14   47:128  7
6. Chomutov 18  0 2 16   38:209  2

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
Litoměřice – Teplice 2:1, Klášterec n. O. – Most 0:12, Děčín – Sokolov 4:1.
31. kolo: Teplice – Sokolov 2:3, Most – Děčín 9:1.

7. Most 18 15 1  2  160:39   31
8. Děčín 19 14 3  2  115:40   31
9. Sokolov 18  7 4  7   73:74   18
10. Litoměřice 18  7 3  8   81:95   17
11. Klášterec n. O. 18  5 0 13   28:104  10
12. Teplice 19  1 1 17   37:142   3

5. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Ústí n. L. – HC Kladno 1:5, Litvínov – Chomutov 4:1, Kadaň – Karlovy Vary 4:6.
31. kolo: Chomutov – HC Kladno 8:6, Karlovy Vary – Ústí n. L. 8:1, Litvínov – Kadaň 10:1.

1. Litvínov 19 19 0  0  173:24  38
2. Karlovy Vary 19 10 2  7  104:99  22
3. Chomutov 18 10 1  7  104:97  21
4. HC Kladno 19  9 0 10   79:86  18
5. Ústí n. L. 19  3 1 15   48:126  7
6. Kadaň 18  3 0 15   47:123  6

Finále o 7. až 12. místo
31. kolo:
Teplice – Sokolov 3:7, Most – Děčín 9:5.

7. Most 18 15 0  3  145:67   30
8. Litoměřice 18 13 1  4  149:65   27
9. Klášterec n. O. 18 13 1  4   91:55   27
10. Sokolov 18  6 0 12   78:130  12
11. Teplice 19  4 0 15  102:170   8
12. Děčín 19  3 0 15   67:145   6

Skupina B

8. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Plzeň – Písek 8:1, HC Mountfield – Sparta Praha 5:5, Slavia Praha – Tábor 4:2.
31. kolo: Písek – Tábor 5:4, Sparta Praha – Slavia Praha 4:3, Plzeň – HC Mountfield 5:2.

1. Sparta Praha 18 11 2  5  114:61  24
2. Plzeň 19 11 2  6  103:66  24
3. Slavia Praha 19 10 3  6   55:46  23
4. HC Mountfield 19  8 4  7   78:68  20
5. Písek 18  6 2 10   47:80  14
6. Tábor 19  3 1 15   48:124  7

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
PZ Kladno – Třemošná 2:2, Hvězda Praha – HC Příbram odloženo, Jindřichův Hradec – Veselí nad Lužnicí
31. kolo: Veselí n. L. – HC Příbram 2:6, Jindřichův Hradec – PZ Kladno 4:2, Třemošná – Hvězda Praha 3:2.

7. Hvězda Praha 18 14 1  3  109:49  29
8. Třemošná 19  9 6  4   75:71  24
9. PZ Kladno 18  9 4  5   79:51  22
10. J. Hradec 18  7 2  9   82:87  16
11. Veselí n. L. 19  5 1 13   49:81  11
12. HC Příbram 18  4 0 14   65:122  8

7. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Plzeň – Písek 10:1, HC Mountfield – Sparta Praha 6:2, Slavia Praha – Tábor 3:4.
31. kolo: Písek – Tábor 4:3, Sparta Praha – Slavia Praha 5:2, Plzeň – HC Mountfield 2:3.

1. Sparta Praha 18 13 1  4   82:56  27
2. Plzeň 19 12 1  6  106:51  25
3. HC Mountfield 17 10 1  6   80:44  21
4. Slavia Praha 17  9 2  6   70:60  20
5. Tábor 17  4 0 13   30:81   8
6. Písek 16  1 1 14   23:92   3

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
PZ Kladno – Třemošná 4:1, Hvězda Praha – HC Příbram odloženo, Jindřichův Hradec – Veselí n. L. 7:0.
31. kolo: Veselí n. L. – HC Příbram 8:6, Jindřichův Hradec – PZ Kladno 2:4, Třemošná – Hvězda Praha 2:6.

7. Hvězda Praha 18 14 1  3  115:45   29
8. PZ Kladno 18 13 1  4  106:54   27
9. Třemošná 17 12 1  4   90:60   25
10. HC Příbram 18  7 0 11   95:114  14
11. Jindř. Hradec 18  4 2 12   72:95   10
12. Veselí n. L. 19  2 1 16   36:139   5

6. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Písek – Plzeň 0:7, Sparta Praha – HC Mountfield odloženo, Tábor – Slavia Praha 7:0.
31. kolo: Tábor – Písek 7:4, Slavia Praha – Sparta Prha 0:4, HC Mountfield – Plzeň 2:13.

1. Plzeň 18 16 0  2  137:36   32
2. Sparta Praha 17 15 0  2  149:32   30
3. Tábor 19 10 1  8   77:64   21
4. Slavia Praha 19  6 0 13  48 :118  12
5. HC Mountfield 18  4 2 12   55:109  10
6. Písek 19  2 1 16   34:141   5

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
Třemošná – PZ Kladno 4:2, HC Příbram – Hvězda Praha odloženo, Veselí n. L. – Jindř. Hradec 3:4.
31. kolo: HC Příbram – Veselí n. L. 1:4, PZ Kladno – Jindřichův Hradec 3:19, Hvězda Praha – Třemošná 4:8.

7. J. Hradec 18 16 1  1  145:42  33
8. Hvězda Praha 18 10 2  6   77:62  22
9. Třemošná 19  8 2  9   75:67  18
10. HC Příbram 18  8 2  8   68:78  18
11. Veselí n. L. 19  9 0 10   70:83  18
12. PZ Kladno 18  0 1 17   36:139  1

5. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Písek – Plzeň 2:7, Sparta Praha – HC Mountfield odloženo, Tábor – Slavia Praha 3:2.
31. kolo: Tábor – Písek 4:4, Slavia Praha – Sparta Praha 2:17, HC Mountfield – Plzeň 4:8.

1. Plzeň 18 15 2  1  107:47  32
2. Sparta Praha 17 15 0  2  157:34  30
3. HC Mountfield 18  7 3  8   75:67  17
4. Slavia Praha 19  6 1 12   55:96  13
5. Tábor 19  4 3 12   49:91  11
6. Písek 19  3 1 15   43:151  7

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
Třemošná – PZ Kladno 17:0, HC Příbram – Hvězda Praha odloženo, Veselí n. L. – Jindřichův Hradec 4:4.
31. kolo: PZ Kladno – Jindřichův Hradec 3:14, HC Příbram – Veselí n. L. 5:7, Hvězda Praha – Třemošná 6:3.

7. Třemošná 19 16 0  3  123:63   32
8. J. Hradec 18 11 1  6  134:68   23
9. Hvězda Praha 18 11 0  7  110:86   22
10. PZ Kladno 18  8 0 10  119:124  16
11. HC Příbram 18  4 1 13   64:138   9
12. Veselí n. L. 19  3 2 14   63:134   8

Skupina C

8. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
SC Kolín – BK Mladá Boleslav 1:3, Letňany – Pardubice 10:2, Liberec – Hr. Králové odloženo.
31. kolo: SC Kolín – Liberec 7:4, BK Mladá Boleslav – Letňany 3:6, Pardubice – Hr. Králové 0:2.

1. Letňany 19 17 1  1  147:45   35
2. Hr. Králové 18 10 1  7   69:83   21
3. Liberec 18 10 0  8   82:78   20
4. Ml. Boleslav 19  6 2 11   66:83   14
5. SC Kolín 19  5 2 12   54:100  10
6. Pardubice 19  3 4 12   60:89   10

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
Krkonoše – Slavoj Velké Popovice 5:12, Jablonec – HC Benátky n. J. hraje se dnes, Dvůr Králové /Náchod – Kobra Praha 7:4.
31. kolo: Slavoj Velké Popovice – HC Benátky n. J. 12:0, Dvůr Králové/Náchod – Jablonec 9:3, Kobra Praha – Krkonoše 4:2.

7. V. Popovice 19 11 6  2  102:57   28
8. Kobra Praha 19 13 1  5   97:61   27
9. Dvůr Králové 19 11 1  7   93:71   23
10. Benátky n. J. 18  8 3  7   76:66   19
11. Krkonoše 19  4 2 13   55:111  10
12. Jablonec 18  1 3 14   57:114   5

7. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
SC Kolín – BK Mladá Boleslav 3:4, Letňany – Pardubice 5:7, Liberec – Hr. Králové odloženo.
31. kolo: SC Kolín – Liberec 6:3, BK Mladá Boleslav – Letňany 3:3, Pardubice – Hr. Králové 7:2.

1. Pardubice 19 16 0  3  122:49  32
2. Hr. Králové 18 15 1  2  101:59  31
3. Ml. Boleslav 19  9 3  7   76:65  21
4. Letňany 19  5 3 11   51:83  13
5. Liberec 18  3 2 13   57:97   8
6. Kolín 19  3 1 15   58:112  5

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
HC Krkonoše – Slavoj Velké Popovice 6:2, Dvůr Králové/Náchod – Kobra Praha 5:7, Jablonec – HC Benátky n. J. odloženo.
31. kolo: Slavoj Velké Popovice – HC Benátky n. J. 4:1, Dvůr Králové/Náchod – Jablonec 11:2, Kobra Praha – Krkonoše 4:9.

7. Krkonoše 19 14 2  3  110:62  30
8. Kobra Praha 19 11 3  5   96:78  25
9. V. Popovice 19 10 3  6   83:71  23
10. Dvůr Králové 19  9 2  8  101:80  20
11. Benátky n. J. 18  4 1 13  68:103  9
12. Jablonec 18  2 1 15  52:116  5

6. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
BK Mladá Boleslav – SC Kolín 5:5, Hr. Králové – Liberec 9:1, Pardubice – Letňany 0:8.
31. kolo: Liberec – SC Kolín 5:3, Letňany – BK Mladá Boleslav 3:2, Hradec Králové – Pardubice 10:3.

1. Letňany 19 17 1  1  117:49  35
2. Hr. Králové 19 14 1  4  119:57  29
3. Pardubice 19  9 1  9   92:88  19
4. SC Kolín 19  7 1 11   91:99  15
5. Ml. Boleslav 19  5 3 11   57:95  13
6. Liberec 19  1 1 17   47:135  3

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
HC Benátky n. J. – Jablonec 7:3, Slavoj Velké Popovice – Krkonoše odloženo, Kobra Praha – Dvůr Králové/ Náchod 2:8.
31. kolo: HC Benátky n. J. – Slavoj Velké Popovice 6:5, Krkonoše – Kobra Praha 12:0, Jablonec – Dvůr Králové/ Náchod 1:8.

7. Krkonoše 18 17 1  0  148:35   35
8. V. Popovice 18 11 2  5  137:63   24
9. Benátky n. J. 19 10 1  8   95:91   21
10. Jablonec 19  7 1 11   72:133  15
11. Dvůr Králové 19  5 0 14   69:104  10
12. Kobra Praha 19  3 1 15   45:140   7

5. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
BK Mladá Boleslav – SC Kolín 6:7, Hr. Králové – Liberec 8:7, Pardubice – Letňany 7:2.
31. kolo: Liberec – SC Kolín 6:1, Letňany – BK Ml. Boleslav 6:2, Hradec Králové – Pardubice 4:3.

1. Letňany 19 16 1  2  155:43   33
2. Pardubice 19 14 2  3  125:66   30
3. SC Kolín 19  9 1  9   88:85   19
4. Ml. Boleslav 19  7 1 11   82:107  15
5. Hr. Králové 19  6 3 10   77:118  15
6. Liberec 19  1 0 18   56:164   2

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
HC Benátky n. J. – Jablonec 13:2, Sj. Velké Popovice – Krkonoše odloženo, Krkonoše – HC Benátky nad Jizerou 4:9.
31. kolo: HC Benátky n. J. – Sj. Velké Popovice 7:2, Jablonec – Dvůr Králové/Náchod 8:5, Krkonoše – Kobra Praha 13:1.

7. Benátky n. J. 19 15 3  1  150:51   33
8. Dvůr Králové 19 15 1  3  167:50   31
9. Krkonoše 18  8 2  8   95:99   18
10. Jablonec 19  8 2  9   93:142  18
11. Kobra Praha 19  5 0 14   66:129  10
12. V. Popovice 18  1 0 17   42:142   2

KRAJSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Dohrávky: Stadion Nymburk – HC Roudnice 29:1, Tatran Sedlčany – Spartak Vlašim 9:2.

1.  Nymburk 24  22 0 0   2  221:56   66
2. Sedlčany 24  21 0 0   3  193:55   63
3. Vlašim 24  20 0 0   4  205:81   60
4. Zbraslav B 24  14 3 0   7  160:104  48
5. Zbraslav 24  13 0 2   9  133:91   41
6. Č. Lípa 24  12 2 0  10  140:121  40
7. Kralupy 24  11 2 0  11  101:124  37
8. Beroun 24  10 1 2  11  125:109  34
9. Poděbrady 24  10 0 1  13  118:133  31
10. Černošice 24   7 0 0  17   87:130  21
11. K. Hora 24   3 0 2  19   72:204  11
12. Rakovník 24   3 0 0  21   70:195   9
13. Roudnice 24   2 0 1  21   48:270   7

Autor: Vlastimil Dudáček

17.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

z koncertu Depeche Mode v Edenu
10

/OBRAZEM/ Depešáci v Edenu

Nejoblíbenější fotbalista Kolínska za rok 2016 Matěj Novák.

Novák: Chci na vysokou a najít si práci, která mě zabezpečí a bude bavit

Květinová výzdoba Kolína se rozšířila

Kolín - Květinová výzdoba Kolína dosáhla v těchto dnech takříkajíc plné verze. Posledním doplněním jsou pyramidy a závěsné květináče. A je jich zase o něco více než vloni „Nakoupili jsme jak nové pyramidy, tak květináče. Pyramid je nyní po městě celkem 16, závěsných květináčů pak více než šest desítek," upřesnil místostarosta Michael Kašpar.

KRÁTCE: Místo vlaků autobusy, Osek je bez vody

Kolínsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu. Například tu, že o víkendu budou jezdit místo vlaků autobusy.

Kolín v sobotu uvidí nejlepší české kladiváře

Kolín - Už tuto sobotu proběhne na kolínském stadiónu 2. ročník Memoriálu Josefa Hájka v hodu kladivem, jehož pořadatelem je ASK Slavia Praha.

Víkendové tipy. Kam se chystáte o volných dnech?

Kolínsko - Přinášíme vám tipy na kulturní vyžití v regionu o víkendu. Už máte vybráno? Třeba v Kouřimi pasují prvňáčky na čtenáře.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies