VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej z víkendu 28. a 29. listopadu

Střední Čechy - Další díl ze svého hokejového maratonu ukrojily i mládežnické soutěže. V krajské lize juniorů se dařilo Mělníku, který po vítězství dál drží šanci na titul Přeborníka kraje, když za Příbramí zaostávají jen o dva body.

1.12.2009
SDÍLEJ:
Fotogalerie
31 fotografií

IlustračníFoto:

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ
15. kolo:
Berounští Medvědi – Sokolov 4:3, Kutná Hora – Mělník 2:5, Litoměřice – Kralupy 13:6, Louny – Černošice 7:6.
1. Sokolov 14 12 0 1 1 110:41 37
2. Příbram 13 7 3 1 2 73:32 28
3. Litoměřice 12 8 1 1 2 66:40 27
4. Mělník 13 8 1 0 4 71:41 26
5. Černošice 13 5 0 1 7 42:47 16
6. Beroun 13 5 0 1 7 32:49 16
7. Louny 13 4 1 0 8 47:73 14
8. Kutná Hora 12 2 0 1 9 19:78 7
9. Kralupy 13 1 0 0 12 38:97 3

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU
15. kolo:
Velké Popovice – Vlašim 6:5 po nájezdech, Zbraslav – Benešov 7:5, Rakovník – Sedlčany odloženo, Mělník – Kutná Hora odloženo.
1. Mělník 11 7 3 0 1 76:42 27
2. Zbraslav 14 8 1 0 5 94:74 26
3. Černošice 12 7 1 1 3 80:65 24
4. V. Popovice 13 6 2 1 4 74:46 23
5. Kutná Hora 11 7 0 0 4 73:57 21
6. Vlašim 12 5 0 2 5 76:64 17
7. Benešov 11 5 0 1 5 46:46 16
8. Sedlčany 12 2 0 2 8 37:103 8
9. Rakovník 12 0 0 0 12 28:87 0

ŽÁKOVSKÁ LIGA
Skupina A
8. třídy
14. kolo:
Litoměřice – Karlovy Vary 1:11, Děčín – Ústí n. L. 0:19, Sokolov – Chomutov 2:7, Teplice – Kadaň 2:8, Litvínov – HC Kladno odloženo.
1. Ústí n. L. 13 12 0 1 132:28 24
2. Kadaň 13 11 0 2 109:45 22
3. K. Vary 12 10 0 2 82:31 20
4. Litvínov 12 9 0 3 120:42 18
5. HC Kladno 13 8 2 3 54:34 18
6. Chomutov 13 7 1 5 70:58 15
7. Klášterec 12 6 0 6 78:60 12
8. Teplice 14 4 1 9 41:84 9
9. Most 15 4 0 11 45:83 8
10. Děčín 14 2 1 11 46:111 5
11. Litoměřice 14 1 2 11 29:157 4
12. Sokolov 13 1 1 11 29:102 3
7. třídy
14. kolo:
Litoměřice – Karlovy Vary 5:7, Litvínov – HC Kladno 8:2, Děčín – Ústí n. L. 3:11, Sokolov – Chomutov 7:27, Teplice – Kadaň 2:4, Most – Klášterec n. O. 5:2.
1. K. Vary 12 11 1 0 110:34 23
2. Chomutov 13 11 0 2 117:36 22
3. Ústí n. L. 13 10 2 1 92:34 22
4. HC Kladno 14 8 3 3 71:46 19
5. Litvínov 13 8 1 4 101:52 17
6. Most 15 7 1 7 82:72 15
7. Kadaň 13 7 0 6 60:83 14
8. Litoměřice 14 6 1 7 74:72 13
9. Děčín 14 2 1 11 33:82 5
10. Klášterec 12 2 1 9 39:93 5
11. Sokolov 13 1 2 10 40:125 4
12. Teplice 14 0 1 13 25:115 1
6. třídy
14. kolo:
HC Kladno – Litvínov 5:6, Ústí n. L. – Děčín 2:2, Chomutov – Sokolov 2:6, Klášterec n. O. – Most 1:10, K. Vary – Litoměřice a Kadaň – Teplice odloženo.
1. Kadaň 13 13 0 0 179:18 26
2. Litvínov 14 11 1 2 161:37 23
3. HC Kladno 12 9 0 3 133:30 18
4. K. Vary 12 8 1 3 135:51 17
5. Děčín 14 7 2 5 80:51 16
6. Most 15 7 1 7 94:73 15
7. Ústí n. L. 13 5 1 7 62:72 11
8. Litoměřice 13 4 1 8 60:98 9
9. Sokolov 13 4 1 8 43:141 9
10. Chomutov 13 3 0 10 37:120 6
11. Klášterec 14 3 0 11 20:149 6
12. Teplice 14 2 0 12 28:192 4
5. třídy
14. kolo:
HC Kladno – Litvínov 0:8, Karlovy Vary – Litoměřice 8:2, Ústí n. L. – Děčín 9:0, Chomutov – Sokolov 11:2, Klášterec n. O. – Most 1:4.
1. Litvínov 14 14 0 0 0 177:21 28
2. Chomutov 13 10 0 0 3 138:50 20
3. K. Vary 13 10 0 0 3 141:57 20
4. HC Kladno 12 9 0 0 2 129:32 19
5. Kadaň 13 9 0 0 4 92:63 18
6. Ústí n. L. 13 7 0 0 5 80:51 15
7. Most 15 7 0 0 7 75:73 15
8. Klášterec 14 5 0 0 8 50:84 11
9. Litoměřice 14 3 0 0 9 61:107 8
10. Teplice 14 3 0 0 11 61:168 6
11. Sokolov 13 1 0 0 12 21:156 2
12. Děčín 14 0 0 0 14 21:184 0

Skupina B
8. třídy
15. kolo:
Slavia Praha – Č. Budějovice 3:1, PZ Kladno – Sparta Praha 1:8, Písek – Plzeň 5:4, Hvězda Praha – Veselí n. L. 6:1, Příbram – Tábor 0:6, J. Hradec – Třemošná odl.
1. Sparta Praha 14 13 0 1 144:28 26
2. Slavia Praha 14 11 1 2 90:17 23
3. Č. Budějovice 14 10 1 3 76:39 21
4. Plzeň 14 9 1 4 117:43 19
5. Písek 14 9 1 4 69:41 19
6. Hvězda Praha 14 9 1 4 80:72 19
7. Tábor 14 6 2 6 78:59 14
8. PZ Kladno 14 4 1 9 51:65 9
9. J. Hradec 13 3 1 9 42:96 7
10. Třemošná 13 2 1 10 29:114 5
11. Veselí n. L. 15 2 0 13 31:128 4
12. Příbram 15 1 0 14 43:148 2
7. třídy
15. kolo:
Slavia Praha – Č. Budějovice 4:5, Písek – Plzeň 0:10, Hvězda Praha – Veselí n. L. 4:0, Příbram – Tábor 0:12, Jindř. Hradec – Třemošná a PZ Kladno – parta Praha odloženo.
1. Slavia Praha 14 11 1 2 82:43 23
2. Č. Budějovice 14 9 3 2 83:32 21
3. Plzeň 14 9 2 3 83:35 20
4. Sparta Praha 13 9 2 2 73:43 20
5. Hvězda Praha 14 7 2 5 62:44 16
6. PZ Kladno 13 6 2 5 55:46 14
7. Tábor 14 6 2 6 49:41 14
8. Třemošná 13 6 2 5 58:51 14
9. Příbram 15 6 0 9 60:106 12
10. Písek 14 4 0 10 40:58 8
11. J. Hradec 13 1 0 12 42:93 2
12. Veselí n. L. 15 0 2 13 22:117 2
6. třídy
15. kolo:
Třemošná – Jindřichův Hradec 1:5, České Budějovice – Slavia Praha 6:4, Plzeň – Písek 8:1, Veselí n. L. – Hvězda Praha 5:1, Sparta Praha – PZ Kladno a Tábor – HC Příbram odloženo.
1. Plzeň 15 14 0 1 179:34 28
2. Sparta Praha 14 13 0 1 169:20 26
3. J. Hradec 15 13 0 2 119:54 26
4. Tábor 14 11 0 3 79:38 22
5. Č. Budějovice 15 6 1 8 77:84 13
6. Písek 15 6 1 8 57:80 13
7. Veselí n. L. 15 6 0 9 49:95 12
8. Slavia Praha 15 5 1 9 55:88 11
9. Příbram 14 4 1 9 51:111 9
10. Hvězda Praha 15 3 2 10 40:102 8
11. Třemošná 15 3 1 11 49:82 7
12. PZ Kladno 14 0 1 13 20:156 1
5. třídy
15. kolo:
Sparta Praha – PZ Kladno 16:2, Třemošná – Jindřichův Hradec 4:1, České Budějovice – Slavia Praha 2:0, Plzeň – Písek 9:3, Veselí n. L. – Hvězda Praha 1:6, Tábor – Příbram odloženo.
1. Sparta Praha 15 15 0 0 0 158:22  30
2. Plzeň 15 13 0 0 2 108:41  26
3. Č. Budějovice 15  8 0 0 4  77:43  19
4. PZ Kladno 15  8 0 0 5  98:105 18
5. Třemošná 15  8 0 0 6  65:58  17
6. J. Hradec 15  7 0 0 7  80:63  15
7. Písek 15  7 0 0 7  74:82  15
8. Tábor 14  5 0 0 7  59:56  12
9. Slavia Praha 15  4 0 0 7  61:59  12
10. Hvězda Praha 15  4 0 0 10  68:103  9
11. Příbram 14  1 0 0 12  44:147  3
12. Veselí n. L. 15  1 0 0 14  33:149  2

Skupina C
8. třídy
15. kolo:
SC Kolín – Dvůr Králové/Náchod 4:2, Benátky n. J. – Jablonec 15:2. Utkání Kobra Praha – Velké Popovice, Mladá Boleslav – Hr. Králové, Liberec – Pardubice a Krkonoše – Letňany byla odložena.
1. Letňany 14 13 0 1 184:32 26
2. Hr. Králové 14 12 1 1 89:37 25
3. Kolín 15 11 0 4 86:50 22
4. Liberec 14 10 0 4 102:42 20
5. Ml. Boleslav 13 8 2 3 79:39 18
6. Pardubice 14 8 1 5 72:47 17
7. V. Popovice 14 6 0 8 54:77 12
8. Kobra Praha 14 6 0 8 51:92 12
9. Benátky n. J. 15 5 1 9 54:76 11
10. Dvůr Králové 15 2 0 13 39:126 4
11. Krkonoše 14 1 1 12 24:104 3
12. Jablonec 14 0 0 14 30:142 0
7. třídy
15. kolo:
SC Kolín – Dvůr Králové/Náchod 6:3, Benátky n. J. – Jablonec 12:2, Kobra Praha – Velké Popovice 5:3. Utkání Mladá Boleslav – Hradec Králové, Krkonoše – Letňany a Liberec – Pardubice byla odložena.
1. Hr. Králové 14 14 0 0 141:28 28
2. Pardubice 14 12 0 2 142:27 24
3. Ml. Boleslav 13 10 0 3 103:35 20
4. Letňany 14 10 0 4 70:45 20
5. Liberec 14 9 0 5 78:46 18
6. Kolín 15 8 0 7 63:62 16
7. Krkonoše 14 7 1 6 68:81 15
8. Kobra Praha 15 5 2 8 51:87 12
9. V. Popovice 15 3 1 11 41:85 7
10. Dvůr Králové 15 2 1 12 47:105 5
11. Benátky n. J. 15 2 0 13 53:161 4
12. Jablonec 14 1 1 12 35:130 3
6. třídy
15. kolo:
Dvůr Králové/ Náchod – SC Kolín 0:18, Jablonec – Benátky n. J. 7:6, Letňany – Krkonoše 4:4. Utkání Velké Popovice – Kobra Praha, Hr. Králové – Mladá Boleslav a Pardubice – Liberec byla odložena. Dohrávky: Jablonec – Letňany 1:7, Hr. Králové – Dvůr Králové/ Náchod 5:1.
1. Letňany 15 12 2 1 121:38 26
2. Krkonoše 15 11 2 2 90:41 24
3. Hr. Králové 13 11 1 1 92:36 23
4. Ml. Boleslav 14 9 2 3 105:35 20
5. Pardubice 14 9 1 4 116:54 19
6. Kolín 14 9 0 5 132:47 18
7. Liberec 13 6 0 7 70:60 12
8. V. Popovice 14 4 2 8 104:100 10
9. Kobra Praha 14 3 1 10 25:118 7
10. Jablonec 14 3 1 10 41:140 7
11. Benátky n. J. 15 2 0 13 55:111 4
12. Dvůr Králové 15 0 0 15 15:186 0
5. třídy
15. kolo:
Jablonec – Benátky n. J. 2:10, Dvůr Králové/ Náchod – Kolín 3:5, Letňany – Krkonoše 16:0. Utkání Velké Popovice – Kobra Praha, Hr. Králové – Mladá Boleslav a Pardubice – Liberec byla odložena. Dohrávky: Jablonec – Letňany 0:11, Hr. Králové – Dvůr Králové/Náchod 6:2.
1. Letňany 15 14 0 0 1 152:26  28
2. Pardubice 14 11 0 0 2 108:49  23
3. Benátky n. J. 15 11 0 0 4  97:52  22
4. Kolín 14 10 0 0 3 124:35  21
5. Hr. Králové 13  8 0 0 3  96:55  18
6. Dvůr Králové 15  8 0 0 6  80:61  17
7. Ml. Boleslav 14  6 0 0 7  99:70  13
8. Liberec 13  4 0 0 7  76:93  10
9. Krkonoše 15  4 0 0 11  48:110  8
10. Kobra Praha 14  2 0 0 11  57:117  5
11. Jablonec 14  2 0 0 11  46:138  5
12. V. Popovice 14  0 0 0 14  29:206  0

KRAJSKÁ LIGA ŽÁKŮ
Starší
14. kolo:
Česká Lípa – Sj. Zbraslav 1:6, HC Stadion Kutná Hora – SK Černošice 11:0, Spartak Vlašim – HC Roudnice 3:6, HC Berounští Medvědi – HK Kralupy 3:4 po nájezdech. Dohrávka: HK Kralupy – Česká Lípa 11:2.
1. Roudnice 11 9 0 0 0 2 75:42 27
2. Kutná Hora 10 8 1 0 0 1 89:26 26
3. Kralupy 11 7 1 0 0 3 76:50 23
4. Vlašim 11 7 0 0 1 3 90:41 22
5. Nymburk 9 6 1 0 0 2 64:37 20
6. Beroun 10 5 0 0 1 4 44:35 16
7. Zbraslav 10 4 0 0 0 6 38:53 12
8. Rakovník 10 2 0 0 1 7 38:63 7
9. Benešov 9 2 0 0 0 7 33:74 6
10. Černošice 10 1 0 0 0 9 22:74 3
11. Č. Lípa 9 1 0 0 0 8 15:89 3
Mladší
14. kolo:
Stadion Poděbrady – Tatran Sedlčany 5:9, Česká Lípa – Slavoj Zbraslav 5:4 po nájezdech, Stadion Kutná Hora – SK Černošice 1:2, Spartak Vlašim – HC Roudnice 23:0, Slavoj Zbraslav B – Stadion Nymburk 4:10. Utkání HC Berounští Medvědi – HK Kralupy bylo odloženo.
1. Vlašim 13 11 0 0 0 2 120:42  33
2. Sedlčany 12 10 0 0 0 2  97:37  30
3. Nymburk 10 10 0 0 0 0  75:15  30
4. Zbraslav B 13  7 2 0 0 4  81:63  25
5. Č. Lípa 11  5 2 0 0 4  68:55  19
6. Beroun 10  5 1 0 1 3  45:48  18
7. Zbraslav 13  5 0 0 2 6  68:58  17
8. Poděbrady 13  5 0 0 1 7  60:59  16
9. Kralupy 11  4 1 0 0 6  46:66  14
10. Kut. Hora 12  4 0 0 1 7  45:71  13
11. Černošice 13  4 0 0 0 9  41:56  12
12. Rakovník 12  1 0 0 0 11  35:107  3
13. Roudnice 11  0 0 0 1 10  12:116  1

KRAJSKÁ LIGA PŘÍPRAVEK
4. třídy – skupina A
10. kolo:
Benátky n. J. – Podblanicko Benešov 14:1, HC Kladno – Příbram 6:7, Sj. Velké Popovice – PZ Kladno 8:1, HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 0:6, HC Junior Mělník – BK Mladá Boleslav 2:3, SK Černošice – SC Kolín 5:2.
11. kolo: SC Kolín – HC Benátky n. J. 4:7, HC Berounští Medvědi – HC Junior Mělník 6:3, PZ Kladno – HK Kralupy 8:8. Utkání BK Mladá Boleslav – SK Černošice, HC Příbram – Sj. Velké Popovice a HC Podblanicko Benešov– HC Kladno byla odložena.
4. třída – skupina B
9. kolo:
Tatran Sedlčany – Letci Letňany 4:6, Stadion Kutná Hora – Spartak Vlašim 5:10, Stadion Poděbrady – Stadion Nymburk 2:5.
10. kolo: Stadion Nymburk – Tatran Sedlčany 2:8, Letci Letňany – Spartak Vlašim 4:4, Stadion Kutná Hora – Stadion Poděbrady 2:1.

KRAJSKÁ LIGA MINIHOKEJE
3. třídy A
10. kolo:
Benátky n. J. – Podblanicko Benešov 12:9, HC Kladno – HC Příbram 1:12, Slavoj Velké Popovice – PZ Kladno 2:18, HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 11:2, HC Junior Mělník – BK Mladá Boleslav 1:8, SK Črnošice – SC Kolín 1:1.
11. kolo: SC Kolín – HC Benátky n. J. 4:10, HC Berounští Medvědi – HC Junior Mělník 17:2, PZ Kladno – HK Kralupy 1:18, HC Příbram – Slavoj Velké Popovice 39:1. Utkání BK Mladá Boleslav – SK Černošice a HC Benešov – HC Kladno byla odložena.
3. třídy B
10. kolo:
HC Benátky n. J. – HC Podblanicko Benešov 1:13, HC Kladno – HC Příbram 0:8, Slavo Velké Popovice – PZ Kladno 3:22, HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 14:6, HC Junior Mělník – BK Mladá Boleslav 2:4, SK Černošice – SC Kolín 1:8.
11. kolo: SC Kolín – HC Benátky n. J. 8:2, HC Berounští Medevědi – HC Junior Mělník odloženo, PZ Kladno – HK Kralupy 1:4, HC Příbram – Slavoj Velké Popovice 21:2. Utkání BK Mladá Boleslav – SK Černošice a HC Podblanicko Benešov – HC Kladno byla odložena.

Autor: Vlastimil Dudáček

1.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Vrah prostitutky si odsedí 19 let, potvrdil soud

Ilustrační foto.
6

Hlavní tah na Prahu se bude u Úval opravovat

Krátké zprávy z Kolínska, aneb kam za zábavou

Přinášíme vám přehled toho, co se aktuálně na Kolínsku chystá.

Policisté rozdávali reflexní vesty

V pondělí mohli řidiči v Kolíně získat z rukou kolínských policistů reflexní vesty. Policisté vesty rozdávali v rámci preventivní akce.

Maškary prošly městysem Cerhenice

Cerhenice - Už v sobotu v devět hodin ráno vyšel průvod maškar do spodní části Cerhenic.

DOTYK.CZ

Chystá se bič na soukromé lékaře

Soukromých ambulancí je jako hub po dešti. Zbytečně prodražují výdaje pojišťoven, tvrdí ministerstvo zdravotnictví. Očaři, plicaři nebo ortopedové totiž často pracují „dvoukolejně" – kromě soukromé ambulance mají i úvazek v nemocnici. Podle vedení resortu si odtud „vyzobávají" nejlukrativnější pacienty. To zarazíme, plánuje poradce ministra Roman Prymula.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies