VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej z víkendu 28. a 29. listopadu

Střední Čechy - Další díl ze svého hokejového maratonu ukrojily i mládežnické soutěže. V krajské lize juniorů se dařilo Mělníku, který po vítězství dál drží šanci na titul Přeborníka kraje, když za Příbramí zaostávají jen o dva body.

1.12.2009
SDÍLEJ:
Fotogalerie
31 fotografií

IlustračníFoto:

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ
15. kolo:
Berounští Medvědi – Sokolov 4:3, Kutná Hora – Mělník 2:5, Litoměřice – Kralupy 13:6, Louny – Černošice 7:6.
1. Sokolov 14 12 0 1 1 110:41 37
2. Příbram 13 7 3 1 2 73:32 28
3. Litoměřice 12 8 1 1 2 66:40 27
4. Mělník 13 8 1 0 4 71:41 26
5. Černošice 13 5 0 1 7 42:47 16
6. Beroun 13 5 0 1 7 32:49 16
7. Louny 13 4 1 0 8 47:73 14
8. Kutná Hora 12 2 0 1 9 19:78 7
9. Kralupy 13 1 0 0 12 38:97 3

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU
15. kolo:
Velké Popovice – Vlašim 6:5 po nájezdech, Zbraslav – Benešov 7:5, Rakovník – Sedlčany odloženo, Mělník – Kutná Hora odloženo.
1. Mělník 11 7 3 0 1 76:42 27
2. Zbraslav 14 8 1 0 5 94:74 26
3. Černošice 12 7 1 1 3 80:65 24
4. V. Popovice 13 6 2 1 4 74:46 23
5. Kutná Hora 11 7 0 0 4 73:57 21
6. Vlašim 12 5 0 2 5 76:64 17
7. Benešov 11 5 0 1 5 46:46 16
8. Sedlčany 12 2 0 2 8 37:103 8
9. Rakovník 12 0 0 0 12 28:87 0

ŽÁKOVSKÁ LIGA
Skupina A
8. třídy
14. kolo:
Litoměřice – Karlovy Vary 1:11, Děčín – Ústí n. L. 0:19, Sokolov – Chomutov 2:7, Teplice – Kadaň 2:8, Litvínov – HC Kladno odloženo.
1. Ústí n. L. 13 12 0 1 132:28 24
2. Kadaň 13 11 0 2 109:45 22
3. K. Vary 12 10 0 2 82:31 20
4. Litvínov 12 9 0 3 120:42 18
5. HC Kladno 13 8 2 3 54:34 18
6. Chomutov 13 7 1 5 70:58 15
7. Klášterec 12 6 0 6 78:60 12
8. Teplice 14 4 1 9 41:84 9
9. Most 15 4 0 11 45:83 8
10. Děčín 14 2 1 11 46:111 5
11. Litoměřice 14 1 2 11 29:157 4
12. Sokolov 13 1 1 11 29:102 3
7. třídy
14. kolo:
Litoměřice – Karlovy Vary 5:7, Litvínov – HC Kladno 8:2, Děčín – Ústí n. L. 3:11, Sokolov – Chomutov 7:27, Teplice – Kadaň 2:4, Most – Klášterec n. O. 5:2.
1. K. Vary 12 11 1 0 110:34 23
2. Chomutov 13 11 0 2 117:36 22
3. Ústí n. L. 13 10 2 1 92:34 22
4. HC Kladno 14 8 3 3 71:46 19
5. Litvínov 13 8 1 4 101:52 17
6. Most 15 7 1 7 82:72 15
7. Kadaň 13 7 0 6 60:83 14
8. Litoměřice 14 6 1 7 74:72 13
9. Děčín 14 2 1 11 33:82 5
10. Klášterec 12 2 1 9 39:93 5
11. Sokolov 13 1 2 10 40:125 4
12. Teplice 14 0 1 13 25:115 1
6. třídy
14. kolo:
HC Kladno – Litvínov 5:6, Ústí n. L. – Děčín 2:2, Chomutov – Sokolov 2:6, Klášterec n. O. – Most 1:10, K. Vary – Litoměřice a Kadaň – Teplice odloženo.
1. Kadaň 13 13 0 0 179:18 26
2. Litvínov 14 11 1 2 161:37 23
3. HC Kladno 12 9 0 3 133:30 18
4. K. Vary 12 8 1 3 135:51 17
5. Děčín 14 7 2 5 80:51 16
6. Most 15 7 1 7 94:73 15
7. Ústí n. L. 13 5 1 7 62:72 11
8. Litoměřice 13 4 1 8 60:98 9
9. Sokolov 13 4 1 8 43:141 9
10. Chomutov 13 3 0 10 37:120 6
11. Klášterec 14 3 0 11 20:149 6
12. Teplice 14 2 0 12 28:192 4
5. třídy
14. kolo:
HC Kladno – Litvínov 0:8, Karlovy Vary – Litoměřice 8:2, Ústí n. L. – Děčín 9:0, Chomutov – Sokolov 11:2, Klášterec n. O. – Most 1:4.
1. Litvínov 14 14 0 0 0 177:21 28
2. Chomutov 13 10 0 0 3 138:50 20
3. K. Vary 13 10 0 0 3 141:57 20
4. HC Kladno 12 9 0 0 2 129:32 19
5. Kadaň 13 9 0 0 4 92:63 18
6. Ústí n. L. 13 7 0 0 5 80:51 15
7. Most 15 7 0 0 7 75:73 15
8. Klášterec 14 5 0 0 8 50:84 11
9. Litoměřice 14 3 0 0 9 61:107 8
10. Teplice 14 3 0 0 11 61:168 6
11. Sokolov 13 1 0 0 12 21:156 2
12. Děčín 14 0 0 0 14 21:184 0

Skupina B
8. třídy
15. kolo:
Slavia Praha – Č. Budějovice 3:1, PZ Kladno – Sparta Praha 1:8, Písek – Plzeň 5:4, Hvězda Praha – Veselí n. L. 6:1, Příbram – Tábor 0:6, J. Hradec – Třemošná odl.
1. Sparta Praha 14 13 0 1 144:28 26
2. Slavia Praha 14 11 1 2 90:17 23
3. Č. Budějovice 14 10 1 3 76:39 21
4. Plzeň 14 9 1 4 117:43 19
5. Písek 14 9 1 4 69:41 19
6. Hvězda Praha 14 9 1 4 80:72 19
7. Tábor 14 6 2 6 78:59 14
8. PZ Kladno 14 4 1 9 51:65 9
9. J. Hradec 13 3 1 9 42:96 7
10. Třemošná 13 2 1 10 29:114 5
11. Veselí n. L. 15 2 0 13 31:128 4
12. Příbram 15 1 0 14 43:148 2
7. třídy
15. kolo:
Slavia Praha – Č. Budějovice 4:5, Písek – Plzeň 0:10, Hvězda Praha – Veselí n. L. 4:0, Příbram – Tábor 0:12, Jindř. Hradec – Třemošná a PZ Kladno – parta Praha odloženo.
1. Slavia Praha 14 11 1 2 82:43 23
2. Č. Budějovice 14 9 3 2 83:32 21
3. Plzeň 14 9 2 3 83:35 20
4. Sparta Praha 13 9 2 2 73:43 20
5. Hvězda Praha 14 7 2 5 62:44 16
6. PZ Kladno 13 6 2 5 55:46 14
7. Tábor 14 6 2 6 49:41 14
8. Třemošná 13 6 2 5 58:51 14
9. Příbram 15 6 0 9 60:106 12
10. Písek 14 4 0 10 40:58 8
11. J. Hradec 13 1 0 12 42:93 2
12. Veselí n. L. 15 0 2 13 22:117 2
6. třídy
15. kolo:
Třemošná – Jindřichův Hradec 1:5, České Budějovice – Slavia Praha 6:4, Plzeň – Písek 8:1, Veselí n. L. – Hvězda Praha 5:1, Sparta Praha – PZ Kladno a Tábor – HC Příbram odloženo.
1. Plzeň 15 14 0 1 179:34 28
2. Sparta Praha 14 13 0 1 169:20 26
3. J. Hradec 15 13 0 2 119:54 26
4. Tábor 14 11 0 3 79:38 22
5. Č. Budějovice 15 6 1 8 77:84 13
6. Písek 15 6 1 8 57:80 13
7. Veselí n. L. 15 6 0 9 49:95 12
8. Slavia Praha 15 5 1 9 55:88 11
9. Příbram 14 4 1 9 51:111 9
10. Hvězda Praha 15 3 2 10 40:102 8
11. Třemošná 15 3 1 11 49:82 7
12. PZ Kladno 14 0 1 13 20:156 1
5. třídy
15. kolo:
Sparta Praha – PZ Kladno 16:2, Třemošná – Jindřichův Hradec 4:1, České Budějovice – Slavia Praha 2:0, Plzeň – Písek 9:3, Veselí n. L. – Hvězda Praha 1:6, Tábor – Příbram odloženo.
1. Sparta Praha 15 15 0 0 0 158:22  30
2. Plzeň 15 13 0 0 2 108:41  26
3. Č. Budějovice 15  8 0 0 4  77:43  19
4. PZ Kladno 15  8 0 0 5  98:105 18
5. Třemošná 15  8 0 0 6  65:58  17
6. J. Hradec 15  7 0 0 7  80:63  15
7. Písek 15  7 0 0 7  74:82  15
8. Tábor 14  5 0 0 7  59:56  12
9. Slavia Praha 15  4 0 0 7  61:59  12
10. Hvězda Praha 15  4 0 0 10  68:103  9
11. Příbram 14  1 0 0 12  44:147  3
12. Veselí n. L. 15  1 0 0 14  33:149  2

Skupina C
8. třídy
15. kolo:
SC Kolín – Dvůr Králové/Náchod 4:2, Benátky n. J. – Jablonec 15:2. Utkání Kobra Praha – Velké Popovice, Mladá Boleslav – Hr. Králové, Liberec – Pardubice a Krkonoše – Letňany byla odložena.
1. Letňany 14 13 0 1 184:32 26
2. Hr. Králové 14 12 1 1 89:37 25
3. Kolín 15 11 0 4 86:50 22
4. Liberec 14 10 0 4 102:42 20
5. Ml. Boleslav 13 8 2 3 79:39 18
6. Pardubice 14 8 1 5 72:47 17
7. V. Popovice 14 6 0 8 54:77 12
8. Kobra Praha 14 6 0 8 51:92 12
9. Benátky n. J. 15 5 1 9 54:76 11
10. Dvůr Králové 15 2 0 13 39:126 4
11. Krkonoše 14 1 1 12 24:104 3
12. Jablonec 14 0 0 14 30:142 0
7. třídy
15. kolo:
SC Kolín – Dvůr Králové/Náchod 6:3, Benátky n. J. – Jablonec 12:2, Kobra Praha – Velké Popovice 5:3. Utkání Mladá Boleslav – Hradec Králové, Krkonoše – Letňany a Liberec – Pardubice byla odložena.
1. Hr. Králové 14 14 0 0 141:28 28
2. Pardubice 14 12 0 2 142:27 24
3. Ml. Boleslav 13 10 0 3 103:35 20
4. Letňany 14 10 0 4 70:45 20
5. Liberec 14 9 0 5 78:46 18
6. Kolín 15 8 0 7 63:62 16
7. Krkonoše 14 7 1 6 68:81 15
8. Kobra Praha 15 5 2 8 51:87 12
9. V. Popovice 15 3 1 11 41:85 7
10. Dvůr Králové 15 2 1 12 47:105 5
11. Benátky n. J. 15 2 0 13 53:161 4
12. Jablonec 14 1 1 12 35:130 3
6. třídy
15. kolo:
Dvůr Králové/ Náchod – SC Kolín 0:18, Jablonec – Benátky n. J. 7:6, Letňany – Krkonoše 4:4. Utkání Velké Popovice – Kobra Praha, Hr. Králové – Mladá Boleslav a Pardubice – Liberec byla odložena. Dohrávky: Jablonec – Letňany 1:7, Hr. Králové – Dvůr Králové/ Náchod 5:1.
1. Letňany 15 12 2 1 121:38 26
2. Krkonoše 15 11 2 2 90:41 24
3. Hr. Králové 13 11 1 1 92:36 23
4. Ml. Boleslav 14 9 2 3 105:35 20
5. Pardubice 14 9 1 4 116:54 19
6. Kolín 14 9 0 5 132:47 18
7. Liberec 13 6 0 7 70:60 12
8. V. Popovice 14 4 2 8 104:100 10
9. Kobra Praha 14 3 1 10 25:118 7
10. Jablonec 14 3 1 10 41:140 7
11. Benátky n. J. 15 2 0 13 55:111 4
12. Dvůr Králové 15 0 0 15 15:186 0
5. třídy
15. kolo:
Jablonec – Benátky n. J. 2:10, Dvůr Králové/ Náchod – Kolín 3:5, Letňany – Krkonoše 16:0. Utkání Velké Popovice – Kobra Praha, Hr. Králové – Mladá Boleslav a Pardubice – Liberec byla odložena. Dohrávky: Jablonec – Letňany 0:11, Hr. Králové – Dvůr Králové/Náchod 6:2.
1. Letňany 15 14 0 0 1 152:26  28
2. Pardubice 14 11 0 0 2 108:49  23
3. Benátky n. J. 15 11 0 0 4  97:52  22
4. Kolín 14 10 0 0 3 124:35  21
5. Hr. Králové 13  8 0 0 3  96:55  18
6. Dvůr Králové 15  8 0 0 6  80:61  17
7. Ml. Boleslav 14  6 0 0 7  99:70  13
8. Liberec 13  4 0 0 7  76:93  10
9. Krkonoše 15  4 0 0 11  48:110  8
10. Kobra Praha 14  2 0 0 11  57:117  5
11. Jablonec 14  2 0 0 11  46:138  5
12. V. Popovice 14  0 0 0 14  29:206  0

KRAJSKÁ LIGA ŽÁKŮ
Starší
14. kolo:
Česká Lípa – Sj. Zbraslav 1:6, HC Stadion Kutná Hora – SK Černošice 11:0, Spartak Vlašim – HC Roudnice 3:6, HC Berounští Medvědi – HK Kralupy 3:4 po nájezdech. Dohrávka: HK Kralupy – Česká Lípa 11:2.
1. Roudnice 11 9 0 0 0 2 75:42 27
2. Kutná Hora 10 8 1 0 0 1 89:26 26
3. Kralupy 11 7 1 0 0 3 76:50 23
4. Vlašim 11 7 0 0 1 3 90:41 22
5. Nymburk 9 6 1 0 0 2 64:37 20
6. Beroun 10 5 0 0 1 4 44:35 16
7. Zbraslav 10 4 0 0 0 6 38:53 12
8. Rakovník 10 2 0 0 1 7 38:63 7
9. Benešov 9 2 0 0 0 7 33:74 6
10. Černošice 10 1 0 0 0 9 22:74 3
11. Č. Lípa 9 1 0 0 0 8 15:89 3
Mladší
14. kolo:
Stadion Poděbrady – Tatran Sedlčany 5:9, Česká Lípa – Slavoj Zbraslav 5:4 po nájezdech, Stadion Kutná Hora – SK Černošice 1:2, Spartak Vlašim – HC Roudnice 23:0, Slavoj Zbraslav B – Stadion Nymburk 4:10. Utkání HC Berounští Medvědi – HK Kralupy bylo odloženo.
1. Vlašim 13 11 0 0 0 2 120:42  33
2. Sedlčany 12 10 0 0 0 2  97:37  30
3. Nymburk 10 10 0 0 0 0  75:15  30
4. Zbraslav B 13  7 2 0 0 4  81:63  25
5. Č. Lípa 11  5 2 0 0 4  68:55  19
6. Beroun 10  5 1 0 1 3  45:48  18
7. Zbraslav 13  5 0 0 2 6  68:58  17
8. Poděbrady 13  5 0 0 1 7  60:59  16
9. Kralupy 11  4 1 0 0 6  46:66  14
10. Kut. Hora 12  4 0 0 1 7  45:71  13
11. Černošice 13  4 0 0 0 9  41:56  12
12. Rakovník 12  1 0 0 0 11  35:107  3
13. Roudnice 11  0 0 0 1 10  12:116  1

KRAJSKÁ LIGA PŘÍPRAVEK
4. třídy – skupina A
10. kolo:
Benátky n. J. – Podblanicko Benešov 14:1, HC Kladno – Příbram 6:7, Sj. Velké Popovice – PZ Kladno 8:1, HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 0:6, HC Junior Mělník – BK Mladá Boleslav 2:3, SK Černošice – SC Kolín 5:2.
11. kolo: SC Kolín – HC Benátky n. J. 4:7, HC Berounští Medvědi – HC Junior Mělník 6:3, PZ Kladno – HK Kralupy 8:8. Utkání BK Mladá Boleslav – SK Černošice, HC Příbram – Sj. Velké Popovice a HC Podblanicko Benešov– HC Kladno byla odložena.
4. třída – skupina B
9. kolo:
Tatran Sedlčany – Letci Letňany 4:6, Stadion Kutná Hora – Spartak Vlašim 5:10, Stadion Poděbrady – Stadion Nymburk 2:5.
10. kolo: Stadion Nymburk – Tatran Sedlčany 2:8, Letci Letňany – Spartak Vlašim 4:4, Stadion Kutná Hora – Stadion Poděbrady 2:1.

KRAJSKÁ LIGA MINIHOKEJE
3. třídy A
10. kolo:
Benátky n. J. – Podblanicko Benešov 12:9, HC Kladno – HC Příbram 1:12, Slavoj Velké Popovice – PZ Kladno 2:18, HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 11:2, HC Junior Mělník – BK Mladá Boleslav 1:8, SK Črnošice – SC Kolín 1:1.
11. kolo: SC Kolín – HC Benátky n. J. 4:10, HC Berounští Medvědi – HC Junior Mělník 17:2, PZ Kladno – HK Kralupy 1:18, HC Příbram – Slavoj Velké Popovice 39:1. Utkání BK Mladá Boleslav – SK Černošice a HC Benešov – HC Kladno byla odložena.
3. třídy B
10. kolo:
HC Benátky n. J. – HC Podblanicko Benešov 1:13, HC Kladno – HC Příbram 0:8, Slavo Velké Popovice – PZ Kladno 3:22, HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 14:6, HC Junior Mělník – BK Mladá Boleslav 2:4, SK Černošice – SC Kolín 1:8.
11. kolo: SC Kolín – HC Benátky n. J. 8:2, HC Berounští Medevědi – HC Junior Mělník odloženo, PZ Kladno – HK Kralupy 1:4, HC Příbram – Slavoj Velké Popovice 21:2. Utkání BK Mladá Boleslav – SK Černošice a HC Podblanicko Benešov – HC Kladno byla odložena.

Autor: Vlastimil Dudáček

1.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Olivia Prokopová se svojí vzácnou trofení

Středočeským sportovcem roku je Prokopová, Barák je Hvězdou Deníku

Ilustrační foto.

KRÁTCE: Znovu otevřeli dopravní hřiště i minigolf

KRÁTCE: Chystají bezbariérový přístup

Přinášíme vám krátké zprávy z Kolínska.

Kam na Kolínsku za kulturou?

Podívat se můžete do skanzenu, na bigbeatový koncert i do kina na zajímavý film.

Ve středních Čechách se část řidičů autobusů zapojí do stávky

Střední Čechy - Ve středních Čechách bude 6. dubna část řidičů linkových autobusů stávkovat. K celostátnímu protestu se podle dostupných informací připojí řidiči na Berounsku a Příbramsku, řekl dnes ČTK krajský radní pro dopravu František Petrtýl (ANO).

Velvyslankyně Norska se zajímala o kolínské památky

Kolín /FOTOGALERIE/ - Velvyslankyně Norského království Siri Ellen Sletner navštívila ve středu Kolín v doprovodu manžela a pracovníků ambasády. Po městě jí provedl starosta Vít Rakušan spolu s místostarostou Michaelem Kašparem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies