Kozly čeká neoblíbený soupeř

Kolín – Sice jsou na předposledním místě druholigové tabulky, na hokejisty Kolína to ale umí. Hráči David Servisu České Budějovice jsou dalším soupeřem, se kterým se Kozlové utkají. Zápas se hraje v sobotu od 17.07 hodin na kolínském ledě.

2.12.2016

Martin Krajňák (vpravo).Foto: Jan Kobzáň

David servis je jedním z týmů, který letos Kozlové nedokázali ještě porazit. Nejdřív s ním prohráli v prvním zápase sezony doma 1:4, pak na začátku druhé čtvrtiny na jihu Čech 1:3.

„Neexistuje papírově slabší nebo silnější soupeř. Myslím si, že od devátého místa tabulky výš je to vyrovnané a každý může s každým vyhrát. Řekl bych, že skoro v žádném zápase není favorit. Záleží na tom, jak mužstvu sedne zápas, jak se připraví," uvedl trenér Kolína Jiří Seidl.

Kolín je v tabulce na sedmém místě, na soupeře má náskok osmi bodů. Do utkání půjde jako favorit.

„Mužstvo musí mít respekt z každého soupeře. Sebevědomí teď nemáme nijak veliké, ale když budeme pracovat jako ve dvou třetinách proti Jindřichovu Hradci, tak můžeme myslet na vítězství," dodal Seidl.

Kozlům se v poslední době doma daří. Vyhráli už třikrát v řadě.

Přidají další výhru a konečně vyzrají na nevyzpytatelného soupeře?

Autor: Tereza Hölzlová

2.12.2016 VSTUP DO DISKUSE

Úspěšné družstvo starších žáků.

Volejbaloví žáci jsou šestí nejlepší v Česku

Kam na Kolínsku za kulturou? Vyberte si z našich tipů!

Parašutista se zřítil při dětském dnu

Bečváry – Otevřené zlomeniny a další vážná zranění utrpěl parašutista, který se zřítil při předvádění seskoku na víkendovém dětském dnu v Bečvárech.

Kde tráví Češi dovolenou nejraději? V Česku. Když už musejí odjet, chtějí k moři

Šedesát pět procent Čechů se chystá na tuzemskou dovolenou, většinou vlastním vozem. Pokud jedou do zahraničí, preferují odpočinek u moře. Bydlet budou nejčastěji v hotelu či penzionu, stále populárnější jsou ale prázdninové pronájmy.

V Čechách budou v úterý tropické teploty, doprovodí je bouřky

Praha - Západní polovinu Česka v úterý zasáhnou tropické teploty i bouřky. V nižších a středních polohách Čech v tento den vystoupají teploty nad 30 stupňů Celsia, odpoledne a večer se pak s příchodem studené fronty mohou ojediněle objevit silné bouřky s krupobitím, nárazovým větrem a přívalovým deštěm, sdělil v pondělí Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Z areálu jatek bude sběrné místo

Kostelec n. Č. l. - Areál bývalých jatek patří městu Kostelec nad Černými lesy a do této chvíle byl nevyužívaný. To se však změní. Vedení města tu chce vybudovat sběrné místo.