Třetí tým tabulky, který v minulém kole podlehl soupeři až v nájezdech, tentokrát nechtěl nic nechat náhodě. A podle toho se taky zápas vyvíjel. Hráči v zelenobílých dresech se ujali rychlého vedení 4:0. I když pak hosté díky přesilovkám náskok snížili, zkušení borci domácích se nenechali o výsledek připravit. Nakonec vyhráli 7:3.

„Ač se to podle výsledku nezdá, byl to hodně těžký zápas, ve kterém bylo hodně vyloučených. Důležitá byla první třetina, kterou jsme vyhráli 4:0. To rozhodlo,“ řekl po utkání autor jedné z branek Luboš Holoubek.

Branky: Kozdera, Holoubek, Terč, Král, Kolář, Turyna, Švanda. Třetiny: 4:0, 1:3, 2:0. Žabonosy: Muzika - Chochola, Nedbal, Novák, Švanda, Smítka - Hasil, Král, Kozdera – Turyna, Kolář, Jelínek - Holoubek, Svoboda, Jiránek - Terč, Pittel.