Vítězné Žabonosy

KOLíN - Další vítězství v krajské lize mužů si připsali hokejisté Žabonos.

10.10.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Volf

V sobotu si přivezli tři body z Kralup. Výhra 4:3 znamená posun v tabulce směrem vzhůru na třetí místo. Rozhodující náskok si Žabonosy vytvořily už během první třetiny, kdy třemi góly postavily pevný základ k těsné výhře. Dvakrát z toho využili přesilové hry.

Po bezbrankovém druhém dějství domácí snížili náskok ve třetí části, ale hosté rozhodli záhy. Karel Kozdera našel volného Michala Krále, který nekopromisně zvýšil znovu na rozdíl dvou branek 2:4. V závěru zápasu domácí zkusili ještě power play, které jim vyšlo a kosmeticky upravili výsledek na 3:4. „Musím pochválit gólmana a druhou pětku. Výborný výkon,“ řekl stručně, ale jasně trenér Hnida starší.

Branky: 2 Král, Turyna, Hnida. Třetiny: 1:3, 0:0, 2:1. Žabonosy: Hušek – Hnida, Chochola, Nedbal, Novák, From – Terč, Honz, Heřmánek – Turyna, Král, Kozdera – Holoubek, Svoboda, Jiránek.

10.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Svatobarborský zvon Ludvík rozezněli kutnohorští zvoníci v neděli 23. dubna v poledne na nějakou dobu naposledy. Největší ze tří svatobarborských zvonů, jejichž hlasy znějí nad údolím Vrchlice z věže bývalé jezuitské koleje, bude svěřen do péče odborníků.
11

Největší kutnohorský zvon Ludvík se na čas odmlčí

Pečeckou sokolovnu se pokusily zbořit Dymytry
63

Nabroušené kytary opět zazněly v Pečkách, místní sokolovnu se pokusily zbořit Dymytry

Nymburský půlmaraton přilákal více než 550 běžců

Nymburk /FOTOGALERIE/ - Rekordních více jak 500 běžců se postavilo na start pátého ročníku Nymburského půlmaratonu a čtvrtky.

FOTOGALERIE: V rámci Dne Země lidé uklidili lesopark Borky

Kolín - Oddíl T.K.Arnika uspořádal v lesoparku Borky akci nazvanou Den Země. Tato dubnová akce má v Kolíně své stálé místo. Od 10 hodin byl nejprve na programu úklid lesoparku, který kvůli špatnému počasí nebyl tak úspěšný jako v minulých letech.

Dovolená začíná. Kolín pátý duel prohrál

Děčín - Pomýšleli na prodloužení série a že si minimálně ještě jednou zahrají před svými skvělými fanoušky. Další radost jim ale nedopřáli. Basketbalisté Kolína v pátém utkání čtvrtfinálové série prohráli v Děčíně 48:82 a letošní sezona v Kooperativa NBL pro ně skončila. Sérii prohráli 1:4.