Jak to? Na utkání ligy mladšího dorostu mezi Kolínem a Benátkami nad Jizerou totiž hlavní sudí Marcel Dolejší rozdal rekordní počet minut. Kolik? Více jak sto. Přesně 168 trestných minut.

Domácí z toho urvali minut celkem 51 za třináct dvouminutových trestů a jedno vyloučení na pět minut plus do konce utkání.

Hosté si domů kromě rance gólů (prohráli 1:8 pozn.red.) odvezli také ranec 117 trestných minut. Celkem se provinili šestnáctkrát za dvě minuty, jednou obdrželi desetiminutový trest za nesportovní chování a hned tři hráči nedohráli, protože si vysloužili pět minut plus trest do konce utkání.

A ponaučení? Když pískám já, tak pozor na fauly i pusu? Nebo snad počátky totálně bezkontaktního hokeje? Kdo ví. V neděli však sudí svým neobvyklým trendem pískání zaskočil úplně všechny.