AKTUALIZOVÁNO: Kozlové zpráskali Sokolov na jeho ledě

Sokolov, Kolín - Famózní výsledek vezou ze Sokolova kolínští druholigoví hokejisté. V sobotu vyhráli na západě Čech 8:3.

1.11.2008

Z utkání II. hokejové ligy Kolín - Řisuty (4:7).Foto: DENÍK/Michal Bílek

Kozlové vkročili do zápasu s velkou pompou a už ve 14. minutě vedli o čtyři góly.

Západočeši pak sice třemi rychlými góly zápas zdramatizovali a vyhnali z branky mladíčka Blažka, kterého nahradil Kalousek, jenže v době jejich velkého náporu zaúřadoval fenomenální forvard Jan Kubišta a svým druhým gólem v zápase znovu zajistil Kolínu dvoubrankový náskok.

A aby toho nebylo málo, brzy na něj navázali Pohl s Dulovcem. Takže zase o čtyři góly. Tenhle náskok už Kolín promarnit nemohl. Naopak. Ještě jej navýšil. Kubišta završil v 59. minutě hattrick, když proměnil trestné střílení.

Sokolov - Kolín 3:8

Branky a asistence: 17. Mudra, 20. Dobřemysl (Veverka), 22. Vrba (Račanský) - 4. Pomichálek (Dulovec), 6. Kubát (Hloušek), 13. Pomichálek (Mejzr), 14. Kubišta (Pohl), 32. Kubišta (Pýcha), 35. Pohl (Nedbal, Šimoníček), 36. Dulovec (Pýcha), 59. Kubišta z TS. Rozhodčí: Dundr. Vyloučení: 10:8, navíc Račanský (S) 5 minut plus do konce utkání, Čtvrtečka (K) deset minut a Pomichálek (K) do konce utkání. Využití: 0:3. Diváci: 451. Třetiny: 2:4, 1:3, 0:1.

Kolín: Blažek (22. Kalousek) - Nedbal, Pohl, Pýcha, Procházka, Iterský, Prostředník - Malý, Pomichálek, Mejzr - Hloušek, Kubát, L. Skokan - Dulovec, Kubišta, Šimoníček - S. Skokan, Čtvrtečka.

Luděk Zelenka před Velimskými smekl

Velim /ROZHOVOR/ – Patronem nového projektu České televize a fotbalového svazu Fotbal u nás žije je bývalý ligový fotbalista Luděk Zelenka. Expert České televize nechyběl ani při televizním utkání a velkém svátku ve Velimi, kde domácí tým hostil v osmnáctém kole krajské I. A třídy mužstvo Bohemie Poděbrady (1:2). Akce se podle Zelenky povedla na výbornou.

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Kolín – Věra Špinarová, zpěvačka s hlasem, ze kterého dokázalo až mrazit, měla být hostem letošního ročníku Kmochova Kolína. Kdo nahradí v programu její místo poté, co odešla do hudebního nebe, není zatím jasné.

První kolo Fortuna Tip ligy vyhrál Václav Volný

Kolín – První jarní kolo Fortuna Tip ligy zná svého vítěze. Tím se stal Václav Volný z Kolína, který získal 19 bodů. Za ním je devět vlčáků, kteří získali o tři body méně.

Nová cisterna pomůže při extrémním suchu

Zásmuky – Velkokapacitní požární cisternu pořizují v těchto dnech Zásmučtí dobrovolní hasiči. Přesněji řečeno v současné době město vybírá dodavatele vozu, který bude v následujících letech sloužit místním dobrovolníkům.