Tak takhle to s Jihočechy nejde… Pokud se Kozlům v poslední době proti jihočeským týmům začalo dařit, Milevsko je vrátilo zpátky na zem. Na svém ledě jim uštědřilo hodně krutý debakl.

Domácí si vypracovali dvoubrankový náskok, který v 15. minutě snížil při vlastním oslabení kapitán Malý. Jenže to bylo ze strany hostů totálně vše. Pak už jen inkasovali a inkasovali… Nepomohla ani výměna brankářů, když v polovině zápasu po čtvrtém obdrženém gólu Kalouska nahradil mezi tyčemi mladíček Blažek.

"Třináct minut z dvaceti v první třetině jsme hráli dobře. Po zbytek zápasu to z naší strany bylo hodně zlé. Zápas rozhodl třetí a čtvrtý gól domácích," řekl kouč Kolína Stanislav Bednář.

Kolín zůstal ve dvacetičlenné tabulce na osmnácté pozici, která ještě znamená záchranu ve druhé lize. Devatenáctá Roudnice na Kozly ztrácí čtrnáct bodů.

Další utkání sehrají Kozlové v neděli 1. února na domácím ledě proti Klášterci nad Ohří.

Milevsko - Kolín 10:1

Branky a asistence: 4. Urbanec (Suchánek), 11. Štefan (Suchánek), 26. R. Procházka, 30. R. Procházka (F. Svoboda), 32. Chaloupka (Suchánek), 35. Müller (Fořt), 37. Suchánek (Müller, Fořt), 49. Kálal (Matouš, Suchánek), 49. Hamerle (Šperger, Krejčí), 59. Suchánek (Kálal) - 15. Malý. Rozhodčí: Pražák. Vyloučení: 7:11. Využití: 4:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 650. Třetiny: 2:1, 5:0, 3:0.

Kolín: Kalousek (30. Blažek) - Nedbal, Hanzl, Pýcha, J. Morkes, Voříšek, Kopecký - Malý, Pospíšil, L. Skokan - Čtvrtečka, Kubát, Mejzr - Löffelmann, Šimoníček, Hloušek - Beňovský, Pišta.